Jump to content

kazna za parkiranje za prodani automobil


zarakira

Preporučene objave

Poštovani,

imam problem sa prodanim automobilom. Prodala sam automobil prošle godine u 10 mjesecu, čija registracija vrijedi do 3 mj. 2017. Ugovor o prodaji je ovjeren kod javnog bilježnika 18.10.2016. Na automobilu su ostale tablice. Ovih dana sam dobila dvije kazne za parkiranje :

1. kazna sa 21.10.2016.

2. kazna sa 24.10.2016.

obje kazne sa istog mjesta.

Danas saznajem da automobil još uvijek stoji na istom mjestu, dakle od prošle godine nije pomaknut sa tog mjesta.

Što sada mogu napraviti kako više ne bih imala problema sa tim automobilom i da li mogu saznati da li je kupac prijavio auto na svoje ime?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Odeš na policiju i kao bivša vlasnica odjaviš auto, s obzirom da ga novi vlasnik nije prebacio na sebe. Prilažeš kopiju ugovora i potpisuješ izjavu da vozilo i isprave (pločice, prometna dozvola) nisu kod tebe, nego kod novog vlasnika i to je to.

 

Što se tiče ovih kazni, to su obavijesti da je počinjen prekršaj s ponudom da se plati ili pošalju podaci vozača? Ako je tako, pošalješ da je vozilo kod njega i priložiš kopiju ugovora. Ako je slučajno odmah došao prekršajni nalog, ista stvar.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija