Jump to content

Slobodni dani za prekovremeni rad(preraspodjela sati)


DADOvrana

Preporučene objave

Pozdrav evo nakon 01,01,2017 su nam stupile na snagu neke izmjene u firimi koje mi nikako nisu jasne dapače došao sam u situaciju da tražim drugi posao ali ne bi htio "glavom kroz zid"do sad sam imao plaću po koeficijentu 1,50 što je bilo oko 3300 kn bruto strartna plaća...sad od 01,01,2017 imam koeficijent 1,20 što je po njihovom 2880 bruto startna plaća ali koeficijent varira po radnim operacijama znači od 1,20 do 1,90 tako da u biti nemam pojma kolika mi je plaća....uz to za prekovremene sate smo imali slobodne dane npr ja sam ovo lito imao oko 180 sati viška a u većini slučajeva te sate koristiš kad je njima u interesu...i naravno ne u komadu...ali sve u svemu dobiješ"normalnu plaću"kao da si radio....dali netko ima iskustva s ovakvim načinom??što da ja npr budem imao oko 100 sati viška odrađenih po koeficijentu 1.90 i odem na slobodne dane dali su mi to dužni obračunavati po tom 1,90 ili će mi obračunat po 1,20(što me nebi čudilo)

 

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija