Jump to content

Blokada koja se ne otplaćuje


veseliroki

Preporučene objave

Poštovani, blokiran sam od strane t-mobile-a već 6 godina. U trenutku blokade imao sam kredit pa se dug nije otplaćivao, a kada sam otplatio kredit dug se i dalje nije otplaćivao, a ja nisam ništa učinio u vezi toga. Sada, imam nekoliko pitanja ako biste mi htjeli i znali odgovoriti:

 

1. pošto se ništa nije otplaćivalo, postoji li mogućnost da je sve otišlo u zastaru?

 

2. Ako idem u jednom trenu otplatiti dug, što trebam napraviti? Doći u Finu ili u banku?

 

3. Kada otplatim dug, koliko dugo sam kreditno nesposoban (već sam godinama zaposlen u stalnom radnom odnosu)?

 

4. Pošto to toliko dugo traje, dug je sada duplo veći zbog kamata, postoji li mogućnost da mi se kamate otpišu ako je došlo do greške u Fini, ako da, kome treba pisati molbu?

 

Srdačno se zahvaljujem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

1. zastara vam je 10 godina!

 

 

2. na finu, vidjeti koliko iznos potrazuju, isti uplatiti na svoj račun.

(ili pokusajte kontaktirati vjerovnika radi nagodbe, - moguce da prodjete povoljnije)

 

 

3. hrok - 3 godine. ali unatoc istome, uvijek mozete kontaktirati pojedinacnu banku

radi upita u vezi ostvarenja kredita...

 

 

4. fina "ne radi greske" :)

 

 

- javite se vjerovniku (t com), radi dogovora!!! moguce da vam izadje u susret ako pristanete platiti

cijeli iznos za koji se dogovorite!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija