Jump to content

Umanjenje naknade plaće nakon 18 mjeseci privremene nesposobnosti za rad zbog iste di


Tonsic

Preporučene objave

Molio bi vas ko ima iskustva, kako u zakonu pise: Umanjenje naknade plaće nakon 18 mjeseci privremene nesposobnosti za rad zbog ISTE dijagnoze.

Napominjem ISTE jer me zanima sta se dogada ako se dijagnoza promjenila, naime meni je danas sa hzzo-a doslo rjesenje o priznavanju nove dijagnoze koja se vezuje sa ozljedom na radu koja je priznata prije 13 mjeseci. Da li to znaci da od danas moze mi opet pocet se brojat tih 18 mjeseci kad cu primat punu placu il ce placa nakon 18 mjeseci neizbjezno bit smanjena na 50 posto. Hvala vam

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

Napokon sam dobio odgovor od hzzo-a tako da mozda koga zanima i pomogne mu, promjenom sifre priznate od strane hzzo-a kao posljedica ozljede na radu placa ostaje nepromjenjena tj 100 posto i traje opet 18 mjeseci dok je sifra nepromjenjena ili osoba nije ozdravila normalno ili poslana u mirovinu.

Odgovor hzzo-a:

Poštovani,

Promjenom dijagnoze bolesti započima primjena novog roka od 18 mjeseci.

lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija