Jump to content

Centar za socijanu srb


Floki1

Preporučene objave

Poštovani,

Zanima me da li moram davati informacije djelatnicima czss o svojem sinu koji ne živi na istoj adresi gdje i ja. Nadalje da li djelatnici czss i policije mi moraju predati kakav papir kad dolaze kod mene radi informacija, te da li mogu sjesti na moju mirovinu radi sinova kredita (iz czss su zabilježili da imamo istu adresu i traže da sjednu na moju mirovinu zbog sinova kredita).

Unaprijed zahvaljujem!:majstor:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani,

Zanima me da li moram davati informacije djelatnicima czss o svojem sinu koji ne živi na istoj adresi gdje i ja.

(iz czss su zabilježili da imamo istu adresu

 

Je li sin službeno prijavljen na istoj (vašoj) adresi ili nije?

 

 

Nadalje da li djelatnici czss i policije mi moraju predati kakav papir kad dolaze kod mene radi informacija,

Ako je sin punoljetan, i ako nije prijavljen na vašoj adresi, dovoljno je da kažete da baš niste u kontaktu i ne znate gdje je.

 

te da li mogu sjesti na moju mirovinu radi sinova kredita

...i traže da sjednu na moju mirovinu zbog sinova kredita).

 

Ne mogu vam sjesti na mirovinu osim uz vašu suglasnost , tražiti mogu a vi ne morate pristati.

Ali ako je sin prijavljen na istoj adresi , moglao bi ovršitelj doći popisati vrijednu pokretnu imovinu predmijevajući da je vlasništvo sina. U tom slučaju mogli biste biti prisiljeni dokazivati da je tv, hladnjak, perilica i računalo vaše vlasništvo.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija