Jump to content

Izdavanje građevinske dozvole, malodobno dijete


darko-zg

Preporučene objave

Pozdrav,

 

posjedujem nekretninu za koju je upisan moj malodobni sin kao suvlasnik za 25% (1/4). Sin ne živi sa mnom nego sa svojom majkom, zakonskim skrbnikom.

 

Imam u planu nadogradnju nekretnine i svi papiri su predani za izdavanje građevinske dozvole.

 

Zvala je gospođa iz općine i rekla kako je potrebna ovjerena suglasnost od malodobnog djeteta, odnosno njegove majke koja je skrbnik.

 

E sad, jel postoji kakav obrazac za to, trebam li sam što napisati (ako postoji kakva špranca?) ili samo dođem kod javnog bilježnika i kažem što trebam?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Možete i sami sastaviti pa ovjeriti potpis majke kod JB.

 

Xxxxx Xxxxxx (majka)

Adresa

OIB

 

Predmet:Suglasnost

 

Kojom ja Xxxxx Xxxxxx kao zakonski skrbnik mldb. Xxxxx xxxxx, suvlasnika 1/4 nekretnine, u naravi obiteljska kuća (ili što li je već) koja se nalazi na kat.čest. xy, K.O. xy, Općinskog suda/ZK odjela xy, dajem suglasnost Xxxxxx Xxxxxx (vi), adresa, OIB, kao večinskom suvlasniku navedene nekretnine da istu nadogradi te za potrebe takove radnje ishodi sve potrebne dozvole.

 

U________, dana___________

 

Potpis

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija