Jump to content

srušio me auto.


gretchen

Preporučene objave

Prije desetak dana imala sam lakšu prometnu nesreću. Dok sam prelazila cestu sa suprugom, udario nas je auto. ja sam završila na hitnoj te provela dva dana u bolnici zbog nagnječenja kralježnice. Nije ništa slomljeno. Trenutno sam još u fazi mirovanja i tek moram obaviti temeljitije pretrage da utvrdim moguća oštećenja.

Policija je bila izašla na lice mjesta, a kasnije su došli na hitnu po moj iskaz. Bili su jako ljubazni, a zaključak je bio svi ste krivi tj. nitko nije kriv. Mi nismo bili na pješačkom. Sve se to desilo u relativno sporednoj kvartovskoj ulici.

Ne znam ništa o osobi koja me je udarila. Navodno je bilo i svjedoka. Sve mi je dosta nejasno jer je udarac bio s leđa.

Budući da nemam iskustva s ovakvim situacijama, pretpostavljam da sad moramo čekati neke papire od policije. Koliko dugo ? Trebam li možda nešto prije poduzeti?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

a zaključak je bio svi ste krivi tj. nitko nije kriv. Mi nismo bili na pješačkom. Sve se to desilo u relativno sporednoj kvartovskoj ulici.

Ne znam ništa o osobi koja me je udarila. Navodno je bilo i svjedoka. Sve mi je dosta nejasno jer je udarac bio s leđa.

Budući da nemam iskustva s ovakvim situacijama, pretpostavljam da sad moramo čekati neke papire od policije. Koliko dugo ? Trebam li možda nešto prije poduzeti?

Može se preuzet zapisnik o očevidu u kojem će pisat da će oboje prijavit za kršenje propisa.Da li će ići sa optužnim prijedlogom ili će izdat prekršajni nalog ne znam ali će bit poslano na kućnu adresu (u kojem roku ne zna nitko)
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija