Jump to content

Iznajmljivanje prostorija nogometnog kluba za privatne zabave i buka koja nastaje


sylba

Preporučene objave

Pozdrav!

 

imam slijedeći problem: naime živimo na selu koje ima nogometno igralište te pripadajuće prostorije nogometnog kluba koje su uređene. Prostorije nogometnog kluba se često iznajmljuju ili daju besplatno na korištenje članovima kluba, njihovim obiteljima, i ostalima (koji čak i nisu stanovnici sela) , a svrha je održavanje privatnih zabava pogotova preko vikenda (npr. rođendani, godišnjice, djevojačke, momačke.... ). Naravno te zabave obično počinju u večernjim satima i traju cijelu noć do sitnih jutarnjih satii. Osim glazbe koja se puta iz zvučnika često se pozivaju i tamburaši ili druga "živa" glazba, čije se reporoduciranje čuje van prostorija pogotovo u ljetnim vremenima kada su otvoreni svi prozori. Također kako je ulaz u prostorije kluba i parkiralište za automobile točno ispred kluba pa se nerijetko događa da se gosti idu "hladiti" van prostorija a i javlja se buka koja nastaje dolaskom/odlaskom gostiju- glasni razgovori, pjesma , lupanje automobilskih vrata, treštanje glasne glaze iz automobila i sl. Kako živimo točno prekoputa NK i dijeli nas samo prometnica naravno da nam je to nesnošljivo. Već sam u više navrata upozoravala predsjednika kluba na to, ali je isto rezultiralo davanjeg mojeg broja telefona i slanje ljudi na naša vrata kako bismo "dali dozvolu" ili jednostavno bili obavješteni da će ovu noć biti fešta. Isto tako zvali smo i policiju koja je često dolazila smirivati situaciju. Nažalost situacija se ne popravlja i molim pravni savjet što nam je činiti jer ova situacija traje godinama. Također nam je bahato preporučeno ako nam smeta buka -nek se oselimo!?! I ovu poruku pišem ponovno nakon neprospavane noći :(

 

Hvala unaprijed !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija