Jump to content

Naknada za nezaposlene


marijanna

Preporučene objave

E, sad malo bolje čitam, pa vidi dio o ponovnom stjecanju, boldani dio. To bi valjda trebalo značiti da mu se u prethodni rad računa samo ovaj zadnji dio zaposlenja, a ako dobro računam, tu nema 9 mjeseci (fali mu par dana)? I je li mu prije ovog zaposlenja istekla ta naknada koju je dobivao ili je imao još pravo na koji mjesec?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

E, sad malo bolje čitam, pa vidi dio o ponovnom stjecanju, boldani dio. To bi valjda trebalo značiti da mu se u prethodni rad računa samo ovaj zadnji dio zaposlenja, a ako dobro računam, tu nema 9 mjeseci (fali mu par dana)? I je li mu prije ovog zaposlenja istekla ta naknada koju je dobivao ili je imao još pravo na koji mjesec?

da,ovo bi trebalo biti ispravno tumaćenje.......znači fali mu par dana...možda da sa poslodavcem vidi jel ima posla za još par dana ,pa da namiri preko 9 mjeseci...mislim da može i nastaviti naovčanu,ako je nije iskoristio do kraja....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zanima me sad druga stvar.. Bi li dobio naknadu da se prijavi negdje na par dana?

hvala

ja koliko znam ,uvijet da zadnji posao mora da bude minimalno 3 mjeseca je u slučaju da radnik skrivi prethodni posao ili sporazumni otkaz....znači da Vaš suprug nesmije biti kriv i tada bi bilo dovoljno ,ako bilo gdje (ne mora odmah) odradi neki posao na određeno vrijeme...mislim da ne bi trebao biti problem i ako to bude samo 10 dana...iako radi sigurnosti pošaljite mail birou (može i anonimno) i pitajte ih za svaki slučaj....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija