Jump to content

Obrt-Erste kredit,pomoć!


kusi444

Preporučene objave

Poštovani,

molim pomoć.

Jedan obrt je bio na meni(budući da ga svekar nije imao na koga staviti), i iz njega sam izašla 30.06.2016.Međutim knjigovođa me kontaktira par dana prije, da joj treba moj potpis za izlist kamata kredita zbog prijave poreza,jer je kao kredit od obrta ostao na mom oibu, što ja naravno nisam znala a i svi su se iznenadili budući da ja nisam vlasnik obrta već 8 mjeseci.A kredit je podigao bivši vlasnik obrta, ne ja , i samim tim što sam ja vlasnk prešao je na mene...a sada nije na novog vlasnika????Ja sam danas zatražila da taj kredit skinu sa mene, budući da odavno nisam vlasnik obrta, i predan je zahtjev za to....međutim kako taj kredit nije plaćan, oni su danas javili da će pustiti cijeli kredit na naplatu...e sada me zanima kako to ide ta naplata cijelog kredita, mogu li ja imati posljedica(zaposlena sam), i koliko treba da skinu kredit sa mene?Molim pomoć, jer mi nitko nije ništa objasnio, a ja sam se prepala jer nemam ništa sa tim.Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija