Jump to content

problem s reklamacijom molim savijet


DADOvrana

Preporučene objave

pozdrav evo ima nekih 50-60 dana da sam poslao proizvod na reklamaciju ali jos uvijek mi nije ništa riješeno.radi se o slovenskoj firmi koja posluje i u hrvatskoj(XXXXXX).zvao sam ih 10-15 puta do sad svaki put bi mi rekli da je rok da reklamaciju 45 dana.međutim kad je isteklo 45 dana onda su rekli da su mi poslali upit u veljači da im dostavim br.šasije vozila(pošto je u pitanju dijo za auto)ali ja nisam primio nikakav upit jer su oni "upit poslali na krivi broj"tako da sam im br.šasije dotavio tek krajem prošlog tjedna,jučer sam ih opet pokušao kontaktirati mailom ali su mi samo odgovorili da su br šasije primili tek prije par dana na što sam im odgovorio da to nije moja greška već njihova međutim na to mi nisu ništa odgovorili....

uređeno: od drot13
brisanje naziva firme
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

A..gdje Vam je pitanje..?

Osim..što ..opisujete (ne)rad Predstavništva Slovenske Firme..

Kad...naručujete neki dio za Osobno Vozilo..obavezno je napisati : proizvođač - marka -

model - godina proizvodnje - broj šasije je - naj važniji..od svega navedenoga.

Tako..koliko su ažurne osobe iz predstavništva..vi..još manje..!

Vozilo je vaše - interes za što brži popravak ..vaš..naruđba..vaša..ali..nepotpuna.

poz. frenki

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija