Jump to content

Pismo se vratilo


legolas5656

Preporučene objave

Postovanje,

Pred nekoliko mjeseci sam prosao kroz crveno svjetlo, policija me zaustavila, dobio sam novcanu kaznu i zastitnu mjeru na koje sam ulozio prigovor. Prije desetak dana sam u sanducicu nasao onaj odrezak od postara gdje mi kaze kako mi je pokusao dostaviti pismo na kucnu adresu, no nije me bilo pa je proslijedeno u postanski ured. Otisao sam tamo, no teta na salteru mi je rekla da je istekao rok preuzimanja i da je pismo bilo neuspjesno dostavljeno i drugi put te da je vraceno prekrsajnom sudu. Moje pitanje glasi: kako i na koji nacin mogu do tog pisma, tojest, hoce li mi se to nepreuzimanje pisma gledati kao namjerno izbjegavanje preuzimanja (sto nije, nego jednostavno 10-ak dana nisam bio u gradu, a takoder niti ne znam konkretan sadrzaj samog pisma da bi ga ciljano mogao izbjegavati) ili ce biti ponovno poslano na istu adresu ili pak nesto trece?

Hvala unaprijed na odgovoru!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Postovanje,

Pred nekoliko mjeseci sam prosao kroz crveno svjetlo, policija me zaustavila, dobio sam novcanu kaznu i zastitnu mjeru na koje sam ulozio prigovor. Prije desetak dana sam u sanducicu nasao onaj odrezak od postara gdje mi kaze kako mi je pokusao dostaviti pismo na kucnu adresu, no nije me bilo pa je proslijedeno u postanski ured. Otisao sam tamo, no teta na salteru mi je rekla da je istekao rok preuzimanja i da je pismo bilo neuspjesno dostavljeno i drugi put te da je vraceno prekrsajnom sudu.

Normalna poštanska procedura.

 

Moje pitanje glasi: kako i na koji nacin mogu do tog pisma,

Odete do suda i tražite to pismo.

tojest, hoce li mi se to nepreuzimanje pisma gledati kao namjerno izbjegavanje preuzimanja

Nije to problem suda nego vaš. Oni će slijediti proceduru. Nije im prvi put.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija