Jump to content

Spor na trgovačkom sudu (ovrha T-HT)


torcida02

Preporučene objave

Pošto nisam angažirao odvjetnika za vođenje spora s T-HT oko računa od 2000,00 kn (skuplje bi njega platio) sad sam u situaciji da sam zastupam poduzeće kao ovlaštena osoba ,pa ako mi možete pomoći kako da se ponašam prilikom izlaska pred Trgovački sud 18.10.2006.. Naime radi se o računu za kupnju mobitela za potrebe firme koji je bio u 2002 g. i oni su poslali ovrhu za njega u roku 2005. na koju sam se ja žalio i sada je prvo ročište. To je roba koju mi je prodao ondašnji HT mobile, danas je to T-mobile međutim navedeni račun ostavili su u nadsljedstvo T-HT viksnoj telefoniji i sada me oni tuže iako nisam s njima zaključio navedeni ugovor.Propustom knjigovodstva nisam ga platio ,ali ni oni nikad nisu poslali nikakvu obavijest o dugu iako sam njihov korisnik bio onda i danas i mogli su mi isključiti mobitele dok ga neplatim također imam potvrdu da današnjem t-mobilu ništa ne dugujem. Da li imam pravo na ročištu dati pismeni podnesak sudcu i predstavniku T-HT-a u kojem ih obavještavam da smatram da T-HT nema ovlasti naplačivati obveze HT-mobile nego je to T-Mobile ,a kako nijma ništa ne dugujem to znaći da nisam ništa dužan.

 

P.S.Pristao bi na nagodbu za plačanje glavnice ,a ostalo kamate i troškove neka zaborave.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija