Jump to content

Novosel/Damjanović


anonimno

Preporučene objave

ja sam odgovarala kod Damjenovičke.Nije tako strašno kako se čini u prvi mah. Traži puno, ali je vrlo pristupačna. Ne dozvoljava da samostalno pričaš priću, pusti te da kažeš dvije tri rečenice a onda ona postavlja pitanja. To je malo zeznuto, ali je tip koji ti pomaže i navodi te. Sve joj možeš potkrijepiti primjerima. Inzistira dosta na trgovačkom ugovore, posebni uvjeti poslovanja, bitni sastojci pravnog posla, zatim uvijek pita ugovor o građenu, odgovornosti stranka ugovora o građenu a kod prava društva smanjenje i povečenje temlejnog kapitala, naući ko piti vodu. Ne moraš se bojati samo se dobro skoncentriraj na njeno pitanje. Prošvrljaj njena pitanja uglavnom više manje to pita.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

novosel....odgovarala sam kod njega...puno traži i jako detaljno...i radi face kao da nije zadovoljan odgovorima, iako točno odgovoriš, tak neka te to ne uplaši, jer u biti skužiš da se smije ispod brkova, on je onaj tip ispitivača koji ide na zastrašivanje, ali se prolazi kod njega...

naravno, treba puno toga znat, ali nema neka tricky pitanja..ide po redu po zakonu i to više ZKP...ali kod njega je najbitnije ne se uplašit, skulirano odgovarat.. kad sam odgovarala svi su prošli i 2x sam ga prije slušala i isto su svi prošli...najbitnijie je osim samopouzdanja dobro pogledat pitanja na legalisu ili kod nekog tko je slušao jer on van tih okvira nejde....

sretno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija