Jump to content
Sign in to follow this  
Anonimno

100% bolovanje

Preporučene objave

Primio sam rješenje od hzzo-a da mi se priznaje 100% bolovanje jer je bolest posljedica sudjelovanja u ratu(43.1) sa pravom na naknadu tri god. unazad.Pitanje:dali trebam gdje podnjet kakav zahtjev ili to ide automatskim putem?Iz rješenja mi je nejasno. :-?

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

U rješenju bi trebalo pisati da će se ono izvršiti, odnosno da će se naknada isplatiti bez donošenja posebnog rješenja o obračunu, dakle ide automatski jer tijelo koje vrši obračun prethodno ima sve podatke koji mu trebaju (ER 1, doznake...)

Podijeli ovu objavu

Kad sam pokazao svojoj doktorici to rješenje pitala me dali ona treba napraviti popis bolovanja unatrag tri godine.pa me uputila na hzzo-računovodstvo da mi oni daju neke upute.Tamo su mi rekli da kopiju rješenja dam u firmu gdje radim da oni naprave obračun i traže refundaciju od hzzo.Šta bi se dogodilo da sam promjenio nekoliko firmi za to vrijeme,sve bih morao ganjati.Sve mi se čini da ču ostati kratkih rukava.

Podijeli ovu objavu

Uključi se u diskusiju

If you have an account Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

Sign in to follow this  

• Napravi novi...