Jump to content

"uzdrzavanje" za supruznika koji ne radi???


tinka

Preporučene objave

molim pomoc! moji roditelji se rastaju, trenutno jos nije pokrenut postupak ali ce vrlo brzo biti, zanima me dali je moja majka obavezna placati mome ocu nekakvo "uzdrzavanje" s obzirom da ona radi a on trenutno ne tj dali moze "zloupotrijebiti" tu mogucnost da se i dalje ne zeli zaposliti nego da ocekuje da zivi na njenoj grbaci? takoder me zanima koliko bi joj mogao uzeti ako je njena placa 2700 kn? netko joj je to spomenuo kao mogucnost da se dogodi pa me zanima dali je to istina?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Moguce je, do sest mjeseci,,ako nikad nije radio

i ima vise od 60 godina,,u takvim se slucajevima obicava dosuditi uzdrzavanje supruznika,,sreca pa nismo u americi jer bi joj i pola pemzije uzeo,,ovisi koji je tuzeni

Medjutim ako se dokaze da je to krajnje nepovoljno i iskoristavajuce po davaoca uzdrzavanja onda se isto ne dosudjuje..ali

sve ovisi o sucu jer je tih par alineja koje to obradjuju jako fleksibilno, pai h je tako i moguce tumaciti :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija