Jump to content

javni sektor/različita satnica


nonamee

Preporučene objave

Prije 2 mjeseca sam se zaposlio u javnoj službi. Imam kod sebe sada već dvije platne liste, s istim koeficijentom i istom osnovicom.

 

I nešto mi ne štima ili krivo zaključujem.

 

Na platnoj listi za travanj , pod OPIS PLAĆE, 1.1. za redoviti rad imam 121 sati rada, IZNOS: 3058,09. Kad podijelim iznos sa satima rada iznosi: 25,27 kn.

Na platnoj listi za svibanj, pod OPIS PLAĆE, 1.1. za redoviti rad imam 72 sata rada, IZNOS: 1582,34. Kad podijelim iznos sa satima rada iznosi: 21,97.

 

Nadalje, na obje platne liste imam "sati rada za koje radnik ostvaruje pravo na naknadu plaće"1020-naknada plaće za državni blagdan i neradne dane, i na obje platne liste je to 8 sati, ali mi se iznos razlikuje. Na platnoj listi za travanj je iznos 202,19, a za svibanj: 175,82.

 

Jasno mi je da COP sam određuje i da nitko nije krivo izračunao, ali je li moguće da mi se tako razlikuje?

 

I još jedno pitanje, moraju li u platnoj listi, sati rada odgovarati fondu sati ili radnim satima?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija