Jump to content

Obilazenje pjesackog


anonimno

Preporučene objave

Bok! U potrazi sam za bogom legalisa javljam se u vezi nastavka price oko pretjecanja kod pjesackog i suda u Karlovcu... Sad jasno mi je da ovo ne znaci puno pa uglavnom stara tema je ovdje (drugi dio price)

Uglavnom, danas sam bila na sudu ponizno priznala kajem se nisam kaznjavana, studentica i tako to... Ona pogleda u svoju knjigicu sa zakonom i kaze mi joj, minimalno je 1000kn ja ne mogu ici ispod toga... I predlozila mi da placam u ratama... A ja opet ponizno molim sto ne moze kazna koju mogu zamijeniti s radom za opce dobro... I ona kaze da je to samo do 500kn a ona ce to tesko moci jer nije u njenoj ovlasti da ide ispod zakona..

I rekla je da cu dobit dva boda, mjesec dana bez vozacke (jer ona nikako ne moze ispod toga) a za kaznu ce vidjeti da li moze ista

Pa jel stvarno moguce da ona ne moze nista protiv toga... :-? I kolike su sanse da joj posaljem zamolbu da sa rjesenjem priceka do 12. mjeseca kad mi zavrsavaju predavanja jer zivim dosta daleko od fakulteta i idem s autom jer bi inace pol dana na put potrosila... Uopce mi ne smeta ta zabrana, meni su samo novci bed, ali kad bi mogla to "odgoditi" bilo bi super....

 

Eto, nadam se da ce se bog smilovati :)

 

Pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Eto, nadam se da ce se bog smilovati :)

 

tu sam ;-)

 

Pa jel stvarno moguce da ona ne moze nista protiv toga...

 

naravno da to nije tocno i da ona ne samo da moze vec i mora "protiv toga", ako su se stekli odredjeni uvjeti, a po ovome sto si rekla - svi su tu.

 

stovise, nevjerojatno mi je da jedan sudac uopce moze demonstrirati toliko nepoznavanje kako procesnog, tako i zospc-a pa da izjavi kako "nije u njenoj ovlasti ici ispod zakona" (sto bi pretpostavljalo da je za nju sudsko ublazavanje potpuna nepoznanica) ili da s ovakvim prekrsajem, ovakvim okrivljenikom i uz postojecu sudsku praksu ne primijeni odgodu izvrsenja zastitne mjere...da nije ta osoba bila nakakva mladja, pa da nisi mozda umjesto sa sutkinjom razgovarala sa savjetnicom?

 

stvari, suprotno karlovackim pravnim shvacanjima, a ispravnim tumacenjem odredbi: 30.1; 34.1; 35.1; 42.3; 50.1 - sve zp te 299.1 zospc stoje ovako:

 

prekrsajni sud za prekrsaj iz 74.1 kaznjiv po 74.2 zospc, sukladno zakonu, moze izreci ovo:

 

1-dva boda

 

2-mjeru upozorenja umjesto kazne uopce ili kaznu u rasponu 300-10000kuna

 

3-zabranu upravljanja mv u trajanju 1-3 mjeseca uz mogucnost odgode sa rokom kusnje od 1-2 godine.

 

i sve u tom okviru je 1-stupanjski sud "ovlasten", ali i duzan izreci, a pri izboru onoga sto ce izreci je takodjer DUZAN voditi racuna o svim okolnostima koje se ticu kako prekrsaja tako i prekrsitelja.

 

kada 1-stupanjski sud propusti tako postupiti, a sudac koji u ovom primjeru drzi kako "nije ovlasten ici ispod zakona" nepobitno propusta tako postupiti (jer da bi se postupalo zakonito nuzno je i poznavati taj isti zakon), okrivljenik ima pravo zatraziti zastitu vps-a odnosno pobijati to rjesenje u djelu o odluci o vrste i visine prek sankcije, pa cemo mi to i uciniti, jel tako?

 

dakle, ono sto se od tebe ocekuje je da se javis na ovaj podforum cim dobijes pisani otpravak rjesenja iz karlovca. prije toga ne mozemo nista. nemoj kasniti, rok nam je 8 dana od dana kada ga primis.

 

a "molbu" po kojoj bi sudac sa rjesenjem pricekao do 12 mjeseca nemoj pisati, ona nam niti ne treba (zalbom odgadjamo izvrsenje), niti postoji zakonsko uporiste za takvo sto.

 

jesmo se dogovorili? ;-)

 

ps. sapnem ti nesto: za razliku od saljivih pismenih uradaka, vps je sa utemeljenim i kvalitetnim zalbama (a takva ce biti nasa) poprilicno spor, pa nam ide u prilog i da karlovacko rjesenje primimo sto kasnije, ne moras ti biti doma bas prvi put kad te postar potrazi sa preporukom iz karlovca ;-)

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Moze, tako cu i napraviti... Nema me sad do zime a onda sam na skijanju... :)

 

Inace, pricala sam sigurno sa sutkinjom jer ima podosta godina a i kraj nje je bila ova zapisnicarka (to je savjetnica? ne znam), cini se jako draga i nazovimo to "naivna" mislim da je ona iskreno zeljela to smanjiti al ona stvarno vjeruje da to ne moze... No mozda smanji kaznu jer je to rekla da ce "probat" stogod to znacilo, ono valjda ce pitat nekog...

 

U svakom slucaju puno hvala javim se kad mi stigne rjesenje... bok!

;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

moji kriteriji su takvi kakvi jesu i opet bi radije na skijanje neg platila kaznu... no ja to barem kazem a neki se prave svecima 8-)

uostalom recimo takvi komentari dolaze iz cistog neznanja i ogranicenih konceptualnih sposobnosti tako da iz 2 recene recenice misle da znaju sve o meni... da znam i psihologiju i uopce vas ne krivim sto tako ograniceno razmisljate, to nam je svima urodjeno, i ja to radim nazalost... samo sto ja to mogu i prepoznati pa ne dozvoliti (kolko tolko) da me vrijedja... ;-)

jer ne znaju svi moju situaciju i ne znaju kako cu na to skijanje i koliko cu za njega platiti...

 

jooj samo da mi je vidit nekog ko je fakat HTIO platiti kaznu... koji eticari hehe :-)

 

uostalom nije li ovo forum za davanje pravnih savjeta a ne moralnih osvrta i kritika na moje odluke... joj ljudi i njihove potrebe osudjivanja... tebi je ziher big brother najdraza emisija :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pretpostavljam da si poslušala savjet jednog od idiota koji su ti ovjde savjetuje da priznaš sve i da moliš za oprost ,što se pokazalo kao obična idiotarija.Taj lik ii likuša je vjerovatno iz sudstva.Ovako je to trebalo ići ,trebala si naći u zcp koliko je kazna za takav prekšaj,onda lijepo pronaći advokata i pitati šta se tu može napraviti i na koju kartu zaigrati .Naći neku rupu u zakonu na osnovu koje bi se smanjila kazna.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je napisao:

ja bih jako voljela da naletiš na tog/takvog idiotskog lika ili likušu u stvarnom svijetu sa druge strane, pa da te vidimo na djelu ..tvoju uspješnost u traženju rupa u zakonu..

koji si ti mulac... :-P

 

-Na koga se odnose ovi epiteti (idiotski lik i likuša)??

-Na ljude koji obavljaju svoj posao??

-Nemate poštovanja prema drugima, a očekujete poštovanje drugih prema vama!!

-Vrijeđanje drugih forumaša, čemu??

-Terminologija(obilaženje pješačkog)???

 

Objasnite mi pojam obilaženja pješačkog!!!???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ma pusti Zip, nije shvatila da je ovo u biti samo opomena. Boli nju za pješake i za zopc ona stvar, glavno da se vozi, da se ne plaćaju kazne, dok ide i dok nekoga ne unesreći.

 

 

Epitete je podijelila svima, i policiji, i sucima i nama ovdje....ta tko su oni da joj govore da tu i tamo treba propustit pokojeg pješaka. Zato svaka čast onome tko ju je pokušao odvesti na pravi put, za dobro svih nas.

 

 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja ti pokušavam pomoći ,a ti sereš slušaš ljude koji ti govore da sve priznaš.Eto ti do ćega te je to dovelo.Uzmi advokata koji će sigurno izvući manju kaznu.

 

tako sto ce naci "rupu u zakonu"? ne postoje ti takve stvari, da postoje, vjeruj da bih ja znao za njih.

 

sjedi dijete i ne petljaj se u stvari koje ne razumijes sve dok ovo tvoje "vidis do cega te je dovelo" ne bude imalo nekakvo uporiste.

 

za sada pricas u prazno jer nitko nije platio nista niti je ikome oduzeta vozacka.

 

i inace, "advokati" nisu glavni, glavni su ti suci.

u praksi dodje "advokat", izvergla svoje, uglavnom bezveze i toliko da naplati rociste i podnesak, stigne presuda kojom se advokatovo skida s one stvari, a onda "advokat" stanci kaze "a sto smo mogli, to je takav sudac" ali ne vrati novce.

 

to ti je "uzmi advokata ". naravno ako nesto konkretno znas, samo izvoli, izjasni se...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Epitete je podijelila svima, i policiji, i sucima i nama ovdje....ta tko su oni da joj govore da tu i tamo treba propustit pokojeg pješaka.

 

mislim da autor kojeg je citirao zip nije autorica originalnog posta, kao i da je taj, od zipa citirani reply, bio upucen bas onome koji dijeli epitete sucima, policiji ili kome vec.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mislim da autor kojeg je citirao zip nije autorica originalnog posta, kao i da je taj, od zipa citirani reply, bio upucen bas onome koji dijeli epitete sucima, policiji ili kome vec.

 

hvala osobi koja je jedina pohvatala sto se zbiva, i hvala ostalim forumasima sto su me napali, i hvala sto ste tako divni i objektivni (rubens da boli me za pjesake i zospc samo da kazne ne placam uh sto si pametan totalno si me prokuzio, hvala ti i sto si procitao i ful originalne postove u kojima opisujem prekrsaj a ne samo ne temelju ovog sto tu vidis donio svoje genijalno misljenje)

zip ja se ispricavam sto ne koristim pravnu terminologiju, trebala sam reci obilazenje vozila koje se priblizava (as in vozi prema, ne zaustavlja se da pusta pjesake) pjesackom prijelazu ubuduce cu paziti da ne cinim takvu gresku...

 

i dalje se nadam da ce mi ovaj jedini pristojni normalni objektivni clan foruma (as in bog legalisa :-) ) nastaviti pomagati...

mali follow up, bio danas postar sa cestitkom iz karlovca ja ga zamolila da uzmem slijedeci put kao dogovoreno... ;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nastaviti pomagati...

 

nista se ne boj, osnova za zalbu imamo, presuda u kojoj sudac ovakvog okrivljenika honorira samo sa najmanjom zakonskom kaznom je trn u oku ustaljenoj praksi pri kojoj se i prekrsajma koji su rezultirali nezgodama nalazi mjesta i ublazavanju i uvjetnom oduzimanju, a okrivljenicima koji poricuci lazu koliko su dugi i siroki sankcija i dalje vrti oko donje granice.

 

ovime nije ostvarena svrha kaznjavanja, ovime je poruceno da je izbjegavanje odgovornosti gotovo pa pozeljno i tesko da ce vps u kojem ce tvoja zalba strsiti izmedju par stotina "laze policija" amenovati takav pristup.

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

stavila bih svoju ponudu ali ne znam radi li se o "pravom" spolu tog -boga legalisa..

ne bi bilo zgorega da stavi koji detalj (visina, težina, pobliži izgled itd.) kad već neće uzeti nick i registrirati se

ako je "čemu" i izgledom osim pameću i dobrim srcem, vrijedilo bi se oko njega potruditi

 

(radoznala sam što mogu..zaintrigirao me

please, reci koju.. :moli::moli::moli: )

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mali follow up, bio danas postar sa cestitkom iz karlovca ja ga zamolila da uzmem slijedeci put kao dogovoreno... ;-)

 

Mnogi su se opekli misleći da na čika poštaru završava sav posao uručenje rješenja i drugih sudskih pismena!!

Postoji mogućnost proslijeđivanja pismena prema policiji, tako da onda rješenje uručuje policajac i ako predmet dopadne iole pametnijem i radišnom policajcu možeš čestitku očekivati i u situacijama kad se najmanje nadaš!! :-D

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zip je napisao:

 

Mnogi su se opekli misleći da na čika poštaru završava sav posao uručenje rješenja i drugih sudskih pismena!!

Postoji mogućnost proslijeđivanja pismena prema policiji, tako da onda rješenje uručuje policajac i ako predmet dopadne iole pametnijem i radišnom policajcu možeš čestitku očekivati i u situacijama kad se najmanje nadaš!! :-D

 

 

opet jedan totalno beskoristan i nesolicitirani post...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

moje ime je Iva i autorica sam ove teme i nisam nikog pitala kako postari i kada dostavljaju rjesenja i da li to u slucaju da nije dostavljeno rade policajci...

 

pitala sam samo savjet jednog covjeka kojeg smatram sposobnim odgovoriti i on mi je odgovorio i ako vas nisam nista pitala ne vidim potrebu prosipanja pameti bespotrebno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je napisao:

moje ime je Iva i autorica sam ove teme i nisam nikog pitala kako postari i kada dostavljaju rjesenja i da li to u slucaju da nije dostavljeno rade policajci...

 

pitala sam samo savjet jednog covjeka kojeg smatram sposobnim odgovoriti i on mi je odgovorio i ako vas nisam nista pitala ne vidim potrebu prosipanja pameti bespotrebno

 

Koliko sam ja shvatio dobila si savjet da izbjegavaš primitak pošte???

Ili se varam???

Nitko ti ne pametuje, što skačeš u oči svima!! :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ovdje me stvarno netko u sekundi izbaci iz takta,ako su advokati tako nesposobni da ne mogu utjecati na odluku sudaca,onda ću reći to Degenu Nobilu ,pa možda ćak napišem pismo pravnom fakultetu da su advokati nepotrebni.Rupe u zakone postoje ,ovdje se misli na mogćnost smanjenja kazne ,a ne ukidanje u potponosti,očito ne znaš ,da takvo što postoji,i da je takvo što moguće.Kako suci nalaze različite cake ,tako nalaze i advokati.Več dugo sumnjam da na ovom forumu dolaze suci možda čak policajci ,i da svojim stavovima i izlaganjima utječu na članove forume da ne brane ,nego jednostavno sve da priznaju

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ako su advokati tako nesposobni da ne mogu utjecati na odluku sudaca

 

Ne mogu utjecati na zakonom propisanu kaznu.

 

pa možda ćak napišem pismo pravnom fakultetu da su advokati nepotrebni

 

Ćak možda napiši, al ga adresirati moraž svim pravnim fakultetima, u svijetu. Potpiši se vlastoručno, čitko, kako bi mogli to proslijediti nadležnoj instituciji (ustanovi)

 

 

 

Več dugo sumnjam da na ovom forumu dolaze suci možda čak policajci ,i da svojim stavovima i izlaganjima utječu na članove forume da ne brane ,nego jednostavno sve da priznaju

 

Pa da, udari pješaka na pješačkom prijelazu (obilaženje, kako ti to nazivaš) i ovdje očekuj medalju. Svašta. Priznaj, nosi se sa posljedicama svojeg djela.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Rupe u zakone postoje ,ovdje se misli na mogćnost smanjenja kazne ,a ne ukidanje u potponosti,očito ne znaš ,da takvo što postoji,i da je takvo što moguće.

 

rupe u zakonu ne postoje.

 

to sto tebi gomila clanaka iz nekoliko zakona izgleda nerazumljiva, nepovezana i konfuzna pa zakljucujes da tu negdje mora postojati neki propust je samo tvoja zabluda i ne znaci da se netko drugi ne snalazi bolje s tom materijom.

 

buduci da, barem kako pises, govoris o mogucnosti smanjivanja kazne, ona doista postoji i predvidjena je odredbama koje sam naveo nekoliko postova vise. medjutim to ne znaci da je rijec o "rupi" u zakonu (ili tocnije u vise zakona) jer te odredbe nisu tamo slucajno niti ih je zakonodavac u zakone uvrstio previdom.

 

Kako suci nalaze različite cake

 

mozes li mi navesti primjer jedne "sudacke cake"? naime ne mogu dokuciti sto bi to bilo?

 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ako su advokati tako nesposobni da ne mogu utjecati na odluku sudaca

 

da bih ti ovo slikovito objasnio na tren cemo se od prekrsajnog/kaznenog postupka u kojem je tuzitelj u pravilu drzavno tijelo maknuti u prosjecnu gradjansku parnicu.

 

ona izgleda ovako: jedan tuzi, drugi je tuzen, oba imaju "advokate", a jedan uvijek izgubi.

 

suprotno tvom misljenju da "advokat" predstavlja nekakav "utjecaj" na sudsku odluku, on je u stvari samo procesni pomocnik stranke u postupku, a tko je u pravu odlucuje sud i to ne temeljem "utjecaja advokata" vec primjenjujuci zakon.

 

ali sve si nekako mislim da ti mene ne razumijes bas...

 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Koliko sam ja shvatio dobila si savjet da izbjegavaš primitak pošte???

 

u pravu si kada kazes da je izbjegavanje poste opasna stvar, medjutim rijec je o osobi koja je uredno primila i odazvala se sudskom pozivu te na raspravi nicim odugovlacila tako da je postupak u 1 stupnju zavrsen nakon prvog rocista.

 

u takvoj situaciji ne postoji nikakva opasnost da bi sud poduzeo bilo sto zbog jednog neurucenog pismena doli poslao ga ponovo, a kada bi i poduzeo, ima lijeka i za to, opet zbog onog gore opisanoga.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

vrijeme da se ja opet pojavim na forumcicu... u potrazi za bogom legalisa naravno... drugi odgovori me ne zanimaju i uputila bih sve zainteresirane za odgovaranje i sl. koji nisu doticna osoba :) da su takve radnje gubljenje vremena :D

dakle, stiglo mi je rjesenje 800kn kazne :( i 150troskovi... imam li sanse da na vpsu to smanjujem na zamjenu za rad za opce dobro...?

hvaaaaaaaaaaaala klanjam se :D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

u potrazi za bogom legalisa naravno

 

zdravo ;-)

 

znaci ipak karlovcanka moze "protiv zakona" pa ne mora biti bas 1000? ;-)

 

nije to dosta, naravno da cemo se zaliti vps-u, imamo argumente, gotovo da ne postoji olakotna okolnost na koju se ne mozemo pozvati...

 

kazi sto se dogodilo sa vozackom, je li uvjet?

 

i kazi je li to rjesenje stiglo sada u petak? (ako je super, onda nam je rok za zalbu tek iduci ponedjeljak)

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

a hebote pošalji mi svoj broj žiro računa, ja ću ti platiti tu hebenu malu kaznu!!

 

zasigurno nece prihvatiti, ali kada si vec tako besramno bogat i spreman pomoci:

 

na racun u privrednoj banci

 

2340009-3209429114

 

svrha uplate - Donacija obitelji malbaša

 

tragicna prica, mladic je imao karcinom, operacija u inozemstvu se morala platiti... na zalost tijekom operacije je preminuo... roditelji slabijeg imovinskog stanja su morali zaloziti stan u kojem zive kako bi digli kredit za placanje, i jos su duzni jer se operacija mora platiti bez obzira sto nije uspjela...

 

svi pomazu, gradjani, mediji, njegove kolege studenti organiziraju dobrotvorne izlozbe...

 

uplati na taj racun tu svotu, ucinit ces veliku stvar i pomoci tamo gdje je pomoc potrebna....

 

hvala ti.

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

sto da radim... jel moram tu vozacku dati iako se zalim (cini mi se da sam tako nesto procitala na forumu)

 

zalit cemo se, naravno!

 

vozacku nikome ne predajes, nista ne brini, prethodnik je dobro rekao s tim da mi ne idemo na odgodu.

 

mi smatramo da je odluka o vrsti i visini prekrsajne sankcije (konkretno kazne i sigurnosne mjere) pogresna buduci da sudac, iako je to trebao i mogao, nije primijenio tzv "uvjetno oduzimanje" vozacke, a vjerojatno nije niti posebno obrazlozio zasto to je nili nije ucinio.

 

niti kaznu niti troskove ne placas, ne radi nista sada.

 

ti samo bez panike, rok za zalbu je ponedjeljak (ne danas, onaj iduci), prebacit cemo komunikaciju na privatnu i napraviti nesto, ne brini.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je napisao:

sto da radim... jel moram tu vozacku dati iako se zalim

 

Tebi je najpametnije da predaš vozačku i da više ne sjedneš u vozilo ako misliš na ovakav način nastaviti s vožnjom ,odnosno obilaziti pješački.Možda zvuči grubo i bezobrazno ,ali ovaj prekršajni postupak bi te trebao naučiti da voziš kako priliči jednoj djevojci tvojih godina,a ne da izigravaš Savu Kovačevića po cesti dok netko ne izgubi glavu. ;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ako misliš na ovakav način nastaviti s vožnjom ,odnosno obilaziti pješački.

 

meni su poznati detalji konkretnog dogadjaja, a ja nisam laik vec suvereno vladam konkretnom problematikom.

 

obilazenje vozila koje se priblizava pjesackom prijelazu je tezak i iznimno opasan prekrsaj, drzavno odvjetnistvo takve stvari gotovo bez iznimke tretira kao neizravnu namjeru, medjutim u konkretnom primjeru, smatram da se gotovo moze govoriti o beznacajnoom djelu i znam zasto to govorim.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nisam laik vec suvereno vladam konkretnom problematikom.

 

Mi ostali smo laici pa nemamo vremena za dokazivanje na forumima i uvježbavanje za praksu.Iz postova tvoje *klijentice* jasno JE vidljivo da ona nije svjesna ni volana,da bi bila svjesna moguće pogibeljnosti ovakve radnje.mogao bi i laik primjetiti da se ne radi o ekscesu u njenom ponašanju već da je to ponašanje pravilo i da će nastaviti s ovakvom opasnom i nekulturnom vožnjom .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zar vi stvarno mislite da ce mislite da cu ja sad odustati skroz od voznje jer ste mi VI rekli da sam opasna.. ovo mi je prvi prekrsaj koji nema veze toliko s prekrsajem obilazenja auta koji je bio vec prakticki na parkingu i i pjesackog koji povezuje birtiju usred sume na putu od plitvica do zagreba, koliko cinjenicu da se tom murjaku taj dan jeo sladoled.. al ne bilo koji, nego king.. i ne bilo kolko, nego dvadesetak (al mogu i njemu dat novce pa ce si kupiti).. toliko o kolacima...

to sto TI mislis da je prekrsaj bio opasan govori o tvojim perceptivnim sposobnostima s obzirom da pjesaka koje spominjes nije bilo ni priblizno...

sto se tice mog dzepa, to isto nije tvoj problem. kako to ja vidim, prvi problem je u tome sto se pijane budale izvlace na zastare i ne znam kakve ne stvari, dok ja moram placat kaznu za prekrsaj za koji smatram da ne bih trebala odgovarati na isti nacin ko netko ko je prosao na crveno npr...

Drugi problem je tvoj visak slobodnog vremena (ne cudim se da nemas prijatelje) i glumljenje neke face na ovom forumu sa bacanjem osobnih kritika i osuda, sto definitivno samo umanjuje vrijednost i svrhu ovog foruma i zbunjuje ljude kod trazenja relevantnog odgovora(koji tvoj nije)...

 

Ono sto sam ja zamolila je objektivno i strucno misljenje i takvo sam i dobila.. Kao sto sam naglasila u postu prije, tvoje niti me zanima, niti mi je potrebno da u sumi vasih komentara trazim konkretan odgovor i pomoc...

I ne, ne odgovara mi onaj drugi odgovor jer odgadja kaznu, nego zato sto smatram da dolazi od nekog ko ovo razumije...

 

Zato vas MOLIM lijepo pliiiiz da ne radite od ove teme svoj playground jer eto, nemate pametnijeg posla...

 

i za kraj hvala na konkretnom odgovoru i pomoci... ;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija