Jump to content
  1. G-man

G-man

• Similar Content

• objavio toma49ka
      Postovani... Imao sam prometnu nezgodu, utvrdeno da nisam kriv. Proglasena je totalna steta na vozilu.
      Receno mi je da nemam pravo zalbe na odredeni iznos koji mi nude za odstetu.  Je li istina da rade po svom katalogu vrijednosti vozila, i da je to to.... Hvala
    • objavio erinerin
      Sava osiguranje odbija isplatiti štetu nastalu u prometnoj nezgodi. Slijedeći korak mi je tužba nadležnom sudu. Zanima me koja je procedura kod popravka automobila? Ja sad o svom trošku popravljam i onda na sudu tražim naknadu točno navedenu na računu? Ili ipak sud određuje koliki je iznos štete neovisno o tome kod koga sam ja i za koliko popravila automobil? Također me zanima imam li ja pravo tražiti od Save da mi dostave fotografije od procjenitelja (da ne bi poslije na sudu bilo da fotografije proguta mrak).
    • objavio Mario855
      Pozdrav svima,

uskoro mi ističe registracija na autu a ujedno i tehnički pregled.
      Nemam dovoljno novaca da podmirim oboje pa me zanima da li mogu uplatiti samo jedno (obavezno auto osiguranje ili tehnički) a drugo kad dobijem plaću sljedeći mjesec.
      Prvo se mora auto osiguranje da bih mogao ići na tehnički pregled, zar ne?

Zanima me kakve su kazne ako npr sad uplatim auto osiguranje te mi ono vrijedi i normalno se vozim do isteka tehničkog, nakon isteka tehničkog se ne vozim (auto koji je osiguran bude u garaži) dok ne dobijem plaću. Dobijem novac, sjednem u auto (u tom trenutku imam valjano auto osiguranje a ne i tehnički)  i odem na tehnički na produženje? 

Da li policija šalje kazne jer vide u kompjuteru da je tehnički istekao a vozilo nije odjavljeno ili jedino ako me zaustave na cesti i vide da nije bilo na tehničkom?

U kojem roku sam dužan odjaviti vozilo te kako ide taj postupak?
    • objavio FVugrinec
      Dakle ovako, nedavno sam se ispisao s fakulteta. Točnije 19.02.2019. i prvo što sam napravio je otišao na burzu, ali na kraju od toga nije bilo ništa zato što mi na ispisnici piše da mi status studenta prestaje 30.09.2019. Prvo sam pomislio da je došlo do nekakve pogreške što su mi rekli i u studentskom servisu jer sam pomislio da bih možda mogao raditi preko ugovora posšto ipak piše da imam status studenta (eto lud sam), ali su mi u referadi rekli da je podatak točan. Što ja sve sad moram napraviti kako bih se negdje mogao zaposliti i što to točno znači da status studenta prestaje 30.09.2019.
      unaprijed vam se zahvaljujem na odgovorima!
    • objavio Kaskokasko
      Pozdrav, 
      Dakle, na parkingu mi je osteceno auto i naknadno je preko policije pronadena cura koja je to napravila i da skratim njeno osiguranje mi je dalo novcanu ponudu koju sam prihvatio. Imam puno kasko osiguranje na svom autu pa me zanima da li ja mogu prijaviti stetu na svom osiguranju pa da mi oni ponude popravak ili se to oravo ponistava cim sam prihvatio ponudu drugog osigiranja? 
  • Online korisnici

• Napravi novi...