Jump to content

Sudar na parkiralištu


anonimno

Preporučene objave

Molim pomoć!

Prije par dana udarilo me vozilo na parkiralištu i vozač je priznao svoju krivnju. Budući smo žurilli i on i ja, dao mi je svoju policu, broj mobitela i broj tvrtke u kojoj je zaposlen (vozilo je vlasništvo tvrtke) s obećanjem da će doći u osiguravajuće društvo potpisati izjavu. Sljedeće jutro otišao sam u osiguravajuće društvo, međutim osoba koja je prouzročila sudar niti se pojavila kako je obećala, niti se više javlja na mob. Danas me nazvao vlasnik tvrtke/ vozila tei prijetećim tonom rekao da neka zaboravim na naknadu štete po polici, da si policu mogu zadržati a on će napraviti novu, izjavivši da ju je izgubio. Djelatnica na prijavi štete gdje sam i dala policu odmah me upozorila da će s tim vlasnikom biti problema, sada sam se uvjerila da je bila u pravu. Budući da šteta nije bila velika nismo zvale policiju. Pretpostavljam da je djelatnica utihnula, nestala je, uslijed prijetnji vlasnika. Što mi je činiti? Molim hitan odgovor ako me netko može posavjetovati. Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija