Jump to content

Jamac na kredit,pomoć!


anonimno

Preporučene objave

Jamac sam na kredit tipu koji trenutno radi na crno i živi kod roditelja i ne posjeduje baš ništa.Vratio je banci oko 35.000 (kredit iz 98.god.-10000 maraka) ali je još dužan 40000+kamate(lihvarnje od strane IKB Umag)Sud pokušava sad sjesti meni i još jednom jamcu na leđa.zanima me kako da se obranim od naplate?Nadam se da mi ne mogu sjesti na plaću pošto plaćam(prikazano na platnoj listi)2 svoja kredita.Može li sud ipak ići a zahtjevom da mi sjednu na račun u banci preko oje dobivam samo tu krnju plaću?Auto sam prepisao na suprugu a stan novi koji glasi na moje ime dali je on u opasnosti?Na stan postoji hipoteka od strane druge banke.Dali da prepisujem stan na ženu idjecu?U ovšnom postupku su mi spominjali pokretnu imovinu a stan nije pokretna imovina.Neznam za namještaj iz stana kako to ide?Pomagajte!!!!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

znaš šta ti može biti još opasno. ako ove kredite koje imaš na platnoj listi plaćaš čistim "trajnim nalogom". znači da si si sam stavio na plaću to. onda ako ti dođe ovrha od suda za taj kredit, ono ima prvenstvo i miču ti se tvoji krediti da bi se platili ovi od ovrhe.

pogledaj šta si točno potpisao za taj kredit gdje si jamac i za koji razmjer plaće si potpisao (1/3 ili cijelu)

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija