Jump to content

Previše kupljeno zemljišta. Kako višak vratiti?


Ljepunice

Preporučene objave

, Matrix je napisao:

Malo obrazložite;

šta ste ugovorili kupoprodajom,što točno kupujete

Usmeno dogovoreno polovica a ugovor složen na cijelu parcelu. Moj opunomoćenik nije pazio na sadržaj ugovora pa je tako cijela parcela prenesena na mene. Ja bih to rado ispravila na najjednostavniji način. Radi se o poljoprivrednom zemljištu.  Hvala 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 29 minuta, Ljepunice je napisao:

Usmeno dogovoreno polovica a ugovor složen na cijelu parcelu. Moj opunomoćenik nije pazio na sadržaj ugovora pa je tako cijela parcela prenesena na mene. Ja bih to rado ispravila na najjednostavniji način. Radi se o poljoprivrednom zemljištu.  Hvala 

I temeljem takvog kupoprodajnog ugovora u Zk ste upisani kao vlasnik čitave čestice..

Iskreno, teško jer je zasigurno plaćen i porez na to sve, a i Vi ste temeljem takvog kupoprodajnog ugovora u ZK upisani kao vlasnik 1/1, jedino, ako se složi prodavatelj, da mu darovnim ugovorom vratite pola čestice za koju se niste dogovorili, naravno o Vašem trošku ili trošku Vašeg ovjetnika koji je, prilikom sastavljanja kupoprodajnog ugovora, počinio navedenu pogrešku, ili da prodate tu polovicu za koju nije bilo usmenog dogovora, prodavatelju, drugih mogućnosti ne vidim...

uređeno: od Željac047
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija