Jump to content

Prestanak drzavne sluzbe po sili zakona zbog nepolaganja drzavnog strucnog ispita


natalishau

Preporučene objave

Molim vas ima li slucajeva da je nekome prestala drz sluzba zbog nepolaganja drz strucnog ispita, naime imala sam lose iskustvo na polaganjau, opci dio sam rijesila bez problema ali posebni me ispitivacica rusila i bila je relativno neugodna te mi je receno da ako ne budem znala da me nece pustiti po cijenu posla, ja sam u strahu i soku jer se bojim da ce me rusiti do kraja te da cu ostati bez posla, ne znam od cega cu zivjeti kako cu prehraniti dijete. Ispitivacica je na jako ruznom glasu i svi znaju da je teska i sklona rusenju. Molim vas za bilo kakvu info. hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 30 minuta, Željac047 je napisao:

Poštovana, iskreno, ja nisam imao takav slučaj, niti sam čuo za nešto slično....

Moja sugestija Vam je da ne gledate stvari tako crno, jer nikad se nezna, možda sve prođe u najboljem redu, unaprijed su dani i trebate se nadati i živjeti u nadi, a vrijeme će pokazati...

Sretno Vam bilo..!

Hvala vam, ma ja ne mogu reci da sam trebala proci, nisam jer nisam dio pisanog zadatka dobro napisala ali ne iz razloga sto nisam ucila nego jer nisam takav slucaj na poslu nisam imala i jednostavno nisam znala nego me je preplasila dosta, ne u smislu nepristojnosti nego sa nekim izjavama sto me je dotuklo do te mjere da ne funkcioniram i ne mogu se koncentrirati na ucenje jer mi je stalno u glavi to da mogu ostati bez posla do kojeg sam dosla iskljucivo svojim trudom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Smirite se i probajte se koncentrirati, u podsvjesti Vam uvijek neka bude da Vi to  možete i morate i biti će sve u redu, vidjet ćete, poglavito što ste, kako pišete, sve stekli svojim trudom i svojim radom, tako da uopće nema sumnje da Vi to možete, samo smireno, nemojte razmišljati o toj osobi i njezinim izjavama, o mogućnosti ostanka bez posla isl., već se samo koncetrirarajte na ono što radite (učenje)...

Još jednom Vam želim da uspijete i sretno Vam...!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Upravo sad, Željac047 je napisao:

Smirite se i probajte se koncentrirati, u podsvjesti Vam uvijek neka bude da Vi to  možete i morate i biti će sve u redu, vidjet ćete, poglavito što ste, kako pišete, sve stekli svojim trudom i svojim radom, tako da uopće nema sumnje da Vi to možete, samo smireno, nemojte razmišljati o toj osobi i njezinim izjavama, o mogućnosti ostanka bez posla isl., već se samo koncetrirarajte na ono što radite (učenje)...

Još jednom Vam želim da uspijete i sretno Vam...!

Hvala Vam puno!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 29 minuta, drot13 je napisao:

Ja se ne bih zamarao - skoro 20 godina u policiji i znam samo za 1 slučaj kada netko nije prošao taj ispit, a i to jer mu iskreno baš nije bilo stalo.

Samo se smiri i sve će biti ok. Ovisiš o sebi, a ne o njoj.:palac:

 

Željac, ma kakve isprike??? Od viška glava ne boli.:palac:

Puno hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 14 sati , natalishau je napisao:

Molim vas ima li slucajeva da je nekome prestala drz sluzba zbog nepolaganja drz strucnog ispita, naime imala sam lose iskustvo na polaganjau, opci dio sam rijesila bez problema ali posebni me ispitivacica rusila i bila je relativno neugodna te mi je receno da ako ne budem znala da me nece pustiti po cijenu posla, ja sam u strahu i soku jer se bojim da ce me rusiti do kraja te da cu ostati bez posla, ne znam od cega cu zivjeti kako cu prehraniti dijete. Ispitivacica je na jako ruznom glasu i svi znaju da je teska i sklona rusenju. Molim vas za bilo kakvu info. hvala

Imaš pravo 3 puta polagat (ako si pala 1 i 2 predmeta) pa možda bude sreće.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 2 minuta, sivko je napisao:

kao što poštovani Drot kaže na kraju puste sve koji imaju volju,ipak se "malo" radi i o lovi koju dobiju.Izgleda da je ta "baba" godinama poznata po tome što radi (i kako radi).Ja isto ne znam nikoga da je dobio otkaz a bilo je dibidusa na kvadrat.

Pa da to mi je a stvarno ucim i opci dio sam rijesila odmah bez problema, a gospodja je malo zeznuta pa me strah da se ne zainati, ne bi si nikada dozvolila doci kao torba jer ja sam dsi shvatila kao vrlo ozbiljnu stvar. inace moje podrucje je malo zeznuto i rijetko to tko polaze ali njezina su ocekivanja bila vrlo velika a ja u 8mj rada nisam jos sve naucila to je nemoguce.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

I ti ne moraš znati sve što ona zna niti to itko ne očekuje (pa niti ona). Pripremi se prema materijalima koji su predviđeni i to je to. Ja sam isto prvi put pao (isto pitanja koja nisu imala veze s mozgom) i nisam bio jedini (od 6 ljudi u grupi, samo 1 je prošao), a na ponovljenom je bilo puno bolje - em smo se (objektivno) bolje pripremili em je isptivač (subjektivno) bio blaži.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 23 minuta, drot13 je napisao:

I ti ne moraš znati sve što ona zna niti to itko ne očekuje (pa niti ona). Pripremi se prema materijalima koji su predviđeni i to je to. Ja sam isto prvi put pao (isto pitanja koja nisu imala veze s mozgom) i nisam bio jedini (od 6 ljudi u grupi, samo 1 je prošao), a na ponovljenom je bilo puno bolje - em smo se (objektivno) bolje pripremili em je isptivač (subjektivno) bio blaži.

 

Pa to i radim i nadam se da ce prepoznati trud

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovana zbog čega

Prije 42 minuta, natalishau je napisao:

Ma joj nisam jos pala u subotu idem, nego nema u zakonu pa me zanima. Pala sam taj prvi put ali sam u grcu cijelo vrijeme kao sto znate jer se bojim za posao.

A zbog čega?..., pustite sada strah, pustite grč, pustite tremu, pustite sve oko sebe, previše ste opterećeni razmišljanjem "..što bude bilo, ako bude bilo..", razmišljajte samo o tom ispitu, usredotočite se na učenje i ispit, nemojte uopće sada razmišljati o poslu i sl. stvarima, razmišljajte pozitivno i biti će sve ok, budete vidjeli...

Nedaj bože da Vam se ostvare te "Vaše crne slutnje", onda imate vremena razmišljati što i kako dalje...,bude to sve u redu, vidjeti ćete...

Sretno...!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 2 minuta, Željac047 je napisao:

Poštovana zbog čega

A zbog čega?..., pustite sada strah, pustite grč, pustite tremu, pustite sve oko sebe, previše ste opterećeni razmišljanjem "..što bude bilo, ako bude bilo..", razmišljajte samo o tom ispitu, usredotočite se na učenje i ispit, nemojte uopće sada razmišljati o poslu i sl. stvarima, razmišljajte pozitivno i biti će sve ok, budete vidjeli...

Nedaj bože da Vam se ostvare te "Vaše crne slutnje", onda imate vremena razmišljati što i kako dalje...,bude to sve u redu, vidjeti ćete...

Sretno...!

Hvala Vam u pravu ste ja uvijek gledam na najgore i najcrnje to mi i mama kaze. Evo od danas cu pokusati biti pozitivna i na taj nacin razmisljati do subote!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 4 minuta, natalishau je napisao:

Hvala Vam u pravu ste ja uvijek gledam na najgore i najcrnje to mi i mama kaze. Evo od danas cu pokusati biti pozitivna i na taj nacin razmisljati do subote!

Super...vidjet ćete da će biti sve u redu...

Sretno još jednom i javite nam KAD POLOŽITE ISPIT, a sigurno hoćete, nećete ni sami biti svjesni da je sve prošlo tako glatko, samo smireno..:palac:

uređeno: od Željac047
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 40 minuta, Željac047 je napisao:

Super...vidjet ćete da će biti sve u redu...

Sretno još jednom i javite nam KAD POLOŽITE ISPIT, a sigurno hoćete, nećete ni sami biti svjesni da je sve prošlo tako glatko, samo smireno..:palac:

Iz vasih usta u bozje usi. Hvala puno, puno!!! Javim kako god da bude a mora biti dobro!!!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 12 sati , natalishau je napisao:

Ma joj nisam jos pala u subotu idem, nego nema u zakonu pa me zanima. Pala sam taj prvi put ali sam u grcu cijelo vrijeme kao sto znate jer se bojim za posao.

Ne se sekirat i učit.Kad bude gotovo bit će riječi "ma to svatko može položit".

Ima u zakonu.Žalba može u roku od 15 dana od uručenja rješenja ali ne odgađa izvršenje rješenja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija