Jump to content

Zakoni i prava o internet sadržaju za odrasle (18+)


Perky

Preporučene objave

Poštovani, 

prije svega, ispričavam se ako sam pogriješio kategoriju za ovu temu. 

Naime, inače se bavim internet marketingom i izradom web stranica, internet marketingom itd... te sam došao na poprilično unikatnu ideju vezanu za web stranicu (projekt) sa sadržajem za odrasle (18+). 

Želio bih prije svega savjetovati se sa stručnom osobom i pokrenuti projekt isključivo ukoliko on može biti pravno i legalno utemeljen. 

Najveći problem, odnosno najveće pitanje koje imam je to što bi na stranici sudjelovale stvarne osobe sa prodajom svojih "usluga"... smatram da to nije u rangu prostitucije, odnosno da se mene kao vlasnika web stranice ne bi moglo gledati kao svodnika, zato što bi sve "usluge" bile strogo i maksimalno ograničene na online svijet, a komunikacija o nalaženju uživo bi bila protivna uvjetima poslovanja stranice. 

Uz ovo, prvo i osnovno pitanje imam još brojna pitanja na koja mi je potreban stručan odgovor. 

Ukoliko netko ima savjete, rado ću ih saslušati. Također, ukoliko netko od stručnih osoba zna više o ovoj temi može mi se javiti za daljni dogovor. 

 

S poštovanjem, Stipe 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija