Jump to content

Odstetni zahtjev pravno neosnovan?


Llakiluk

Preporučene objave

Pozdrav 

Danas sam dobio obavijest da je odstetni zahtjev pravno neosnivan.  Da objasnim dogadaj.  

Supruga je upravljala autom glavnom cestom kad joj je odjednom izletilo auto sa parkinga od ducana pored ceste i to u rikverc preko obe trake.  Udarila je prednjim lijevim dijelom u zadnji desni od tog auta.  Posto nije bilo ozljedenih popunili su europsko izvjesce i poslikali stetu. Procijenitelj je takoder poslikao sve.  Sad iz osiguranja tvrde da na mome autu ima previse stete i da to nije od sudara pa su mi zbog toga odbili zahtjev. Stvar je u tome da se na mome autu jasno vidi otisak boje od drugog auta.  I sva steta je od sudara.  Takoder imam i svjedokinju nesrece. 

Sto da radim?  Dali angazirati odvjetnika pa preko suda traziti isplatu ili? 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Za pocetak mozete dati odvjetniku da vam slozi ozbiljniji dopis prema istima, uz sve prilozeno i navedeno, dati im neki rok da se ocituju u vidu nagodbe/popravka istoga vozila. Ako njihov odgovor bude opet isti, mozete popraviti vozilo o svome trosku, a iste troskove uvecane za zakonske zatezne kamate i troskove odvjetnika/potrazivati u sudskome sporu ...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija