Jump to content

zdrastveno osiguranje za studente starije od 26 godina


anonimno

Preporučene objave

kupiš tiskanicu 2 u narodnim novinama, ovjeriš ispunjenu tiskanicu u referadi svoga faksa, odneseš ispunjenu i ovjerenu tiskanicu na zavod za zdravstvo (ovisno o kvartu kojem ti pripada fax, ak je zg), priložiš uz tu tiskanicu kopiju indexa.

dobiješ natrag primjerak tiskanice 2 koja ti služi kao zdravstvena iskaznica dok ne bude gotova prava.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ostani prijavljena (ako uopće jesi) kod HZZO kao nezaposlena osoba, odi do Zapošljavanja i prijavi se i tamo u evidenciji nezaposlenih osoba i to je to.

 

Btw: kako si uopće prijavljena sada? vidim da gore piše nešto "automatski", a tako se tamo ništa ne radi, treba napraviti prijavu inače ode osiguranje po toj osnovi i ostaje moj prijedlog, ženidba

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hmm ja imam sličan problem. naime 30.9. istekao mi apsolvanski staž, dakle izgubila sam stud.prava. starija sam od 26godina. šta mi je činiti po pitanju zdravstvenog osiguranja?

 

zvala sam hzzo i rekli su mi da se na hzzo mogu prijaviti samo s radnom knjižicom. kako da izvadim radnu knjižicu ako sam još student (imam još par ispita do diplome)?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 9 mjeseci kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija