Jump to content

Pretres kuce-stana!


mersiha80

Preporučene objave

Molim Vas za odgovor:)

Naime posto nisam upucena da li imam kakvo pravo na besplatni pravni savjet,jer novaca bas nemam za odvjetnika...stoga molim ukoliko me.mozete uputiti bila bi Vam jako zahvalna...

Naime stranac sam sa privremenim boravkom 5 godina proslo da bi upala u ovaj novi postupak da je obavezno polaganje Hrv.ispita....posto svake godine dolaze u provjeru da li zivim na istoj adresi nedavno se desilo da umjesto dolaska provjere dosli su sa nalogom za pretres koji Vam mogu i poslikati!Šok je nasljedio....kakav pretres kao po osnovanoj sumnji za posjedovanje marihuane....nebitno...dosli trojica sve pregledali naravno nist nije nadeno nit ikakve veze sa bilo cim nedozvoljenim u zivotu nemam!!!!Zapisnik uraden da je sve ok i ispricali se...Kad sam ih pitala po kojem osnovu mogu dolaziti anonimnom pozivu ili kak...rekli su da nemogu.reci....pa ljudi moji izmaltretirani smo kao nikad u zivotu da dozivim ista slicno....radim dva posla da mogu prezivjeti borimo se na sve nacine pola stvari nemam u kuci...i da naglasim rekla.sam im da imam takve stvari imala bi kuhinju novi automobil...i puno svega,ne bi se mucili ovoliko...ma sta su se nasmijali....

U biti ispricali su se.ma da meni to sve pada tako tesko i jadno da se neko moze maltretirati ko nema nikakve veze niti doticaja sa bilo cim.nelegalnim....

Oprostite na dugom postu madam.se.da ce netko se javiti:)

Hvala Unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ovisi o svakom pojedinom slučaju, ali ne, samo anonimna dojava da netko dila drogu nije dovoljna za dobivanje naloga.

A ako misliš na žalbu, možeš se žaliti u njihovoj policijskoj postaji, upravi ili direktno na MUP. Imaš na MUP-ovim stranicama mailove na koje možeš poslati. Možeš ih privatno tužiti i možeš na državnom odvjetništvu podnijeti kaznenu prijavu. Uglavnom, možeš svašta, ali ako su imali uredni nalog, nisu pogriješili.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija