Jump to content

EOS matrix - nastavak 143628924


rumpelstilskin

Preporučene objave

Dakle pitanje, moze li EOS matrix poslati poslodavcu dokument iz kojeg zahtjeva da im se uplacuje dio moje place? Npr., racun nije blokiran ali oni posalju dopis da mi se 2/3 place uplacuje na njihov racun. 

Stvar je u tome sto oni potrazuju nesto sto ja ne prihvacam i negiram dug, to nesto datira iz 2011. godine i negiram iz razloga sto je njihovo potrazivanje abnormalno veliko u odnosu na ono na sto se pozivaju. Vec sam 100 puta trazio da mi pokazu za koliko su otkupili dug od banke i nikada nisam dobio. Do tada negiram. Prije nekog vremena su mi napravili ovo za sto sam pitao iznad. Kada sam saznao o cemu se radi, otisao kod njih, doslovno im j••• mater i zaprijetio odvjetnikom i tuzbom i isti dan su mi vratili novce na moj racun.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dobro, ovaj prvi dio sam i mislio da ce biti takav odgovor. A ovaj drugi dio mogu odgovorno reci da mogu dobiti samo koliko su i dali banci + 10% na iznos. Dakle ne mogu oni npr., dug od 10.000 otkupiti za 4.000 i onda natovariti kamate na npr 30.000! Ne kazem da je ovo moj slucaj ali takvo sto sigurno ne prolazi. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Često to rade. Zovu poslodavce i traže da se direktno njima uplaćuje. Znaju prijetiti i poslodavcu. Naravno da to nije u skladu sa zakonom. Nisu ni svi poslodavci pravno pismeni. Samo ih uputiti na sud i Finu. To iz nekog razloga izbjegavaju. 

Pitanje je i koliko je zakonito da zovu sve i svakoga i pričaju o tvojim osobnim stvarima i dugovima?

uređeno: od Helena1981 Skreblin
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat, rumpelstilskin je napisao:

Dakle pitanje, moze li EOS matrix poslati poslodavcu dokument iz kojeg zahtjeva da im se uplacuje dio moje place? Npr., racun nije blokiran ali oni posalju dopis da mi se 2/3 place uplacuje na njihov racun. 

 

Ključno je imaju li oni ovršnu ispravu! Po svemu sudeći poslali su običan dopis koji je u stvari neobavezan pokušaj privole (naravno garniran sa prijetnjama) poslodavca da dobrovoljno uplaćuje dio vaše plaće na njihov račun!:vjeruj:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kljucno je da nemaju nista. Svojevremeno su poslali mom posladavcu nekakav papir kao ja sam njima duzan i neka moju placu uplacuju njima. Naravno, bila je i nekakva prijetnja poslodavcu i nepismene babetine se valjda prestravile i uplatile im. Ali je simptomaticno to sto su mi na moj dolazak tamo, u njihov ured, odmah vratili novce. 

Takodjer se pozivaju da oni zastupaju banku u potrazivanju i da se uplacuje za banku XY. Ja odem u banku, tamo kazu racun je zatvoren i to je to. Dakle ovi daju lazni iskaz! Drugo, da imaju ikakav dokaz ili papir poslali bi ga uz dopis.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija