Jump to content

telekomunikacije!


anonimno

Preporučene objave

Najprije pozdrav svima!

dakle, zivim u domaslovu pored samobora, prosle godine 3.12.2005. sam predala zahtjev za DSL jer su nam rekli da predamo cim prije jer vec ima dosta ljudi pa ce do kraja godine biti mogucnosti! Medjutim evo skoro godinu dana nakon toga dobili smo pismeno rjesenje gdje kazu da nemamo mogucnosti za DSL! i eto ja se pomirila sa njihovim objasnjenjem da nema centrale (iako selo preko ceste ima centralu). Izmedju ostalog vec 2 godine trpim zbog vrlo lose modemske veze od 28.8kbps, ispadanje veze, sumovi u telefonu...itd.! Vec 2 godine svaki tjedan ih zovem da to poprave i oni kao poprave al problemi su stalno tu...i govore da je problem u nasim kucnim instalacijama! Meni vrag nije dao mira pa sam se isla raspitivati malo o tome i po uputi kolega sa posla... napisala sam zahtvej t-comu da mi se pismeno odgovori jesam li dvojik te ima li na mojoj liniji PCM uređaj! BINGO!! Koliko znam taj uređaj je zabranjen jos 2000.godine i ne smiju ga postavljati bez naseg pristanka! Napominjem 4 godine sa telefonom je bilo sve OK...ovo se dogadja u nazad 2 godine...sto upucuje na to da su ga tada postavili! posto nisam u mogucnosti danas im uruciti novi zahtjev gdje trazim da i maknu taj uredjaj...to cu sutra uciniti....a do tada se nadam da ce mi ovdje netko pomoci ...ima li kakve osnove traziti ih za nekakvu stetu u obliku njihovih usluga? Svaki savjet vezan za ovu pricu je dobrodosao! molim vas pomozite...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija