Jump to content

Neprimanje poziva

anonimno
 Dijeli

Preporučene objave

Radi se o prometnom prekrsaju. Naime, nije me bilo kuci, bio sam na godisnjem. Vratio sam se i nasao u postanskom sanducicu 2 zuta papirica, za koje je istekao rok da ih podignem. Nakon toga je policija dosla po mene, ali opet nisam bio kuci. Zanima me ovo: ja sam u svojim podnescima napisao ne samo svoju kucnu adresu, nego i broj mobitela i svoju E-mail adresu. Da su me samo nazvali, sve bi bilo rjeseno, a ovako... Da li postoji obveza suda da me kontaktira i putem telefona ili E-maila, s obzirom da sam ih naveo u podnescima? I da li cu ja morati platiti troskove dovodjenja.

Dijeli na drugim stranicama

Da li postoji obveza suda da me kontaktira i putem telefona ili E-maila, s obzirom da sam ih naveo u podnescima? I da li cu ja morati platiti troskove dovodjenja.

ne postoji obaveza da te se trazi mejlovima ili telefonom (jer se pretpostavlja da te se moze naci na mjestu prebivalista - preporucena posiljka te nakon dva pokusaja urucivanja jos ceka 5 dana) i da, ti ces morati platiti troskove dovodjenja.

dodatno i buduci da te policija trazi, ustanove li pri toj potrazi da si boravio negdje drugdje, a to nisi prijavio, ceka te jos jedna prekrsajna prijava iz zakona o prebivalistu i boravistu.

Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

Dijeli

• Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

• No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

• Napravi novi...

Važna informacija