Jump to content

Potrazivanje nasljednika od osiguranaj


jole198

Preporučene objave

Postovanje..

Molim Vas odgovor,srodna osoba mi je preninula koja je ujedno bila i invalid mesretnog slucaja te sam zakonski nasljednik..zatvarajuci njegove račune u banci American karticu saznao sam da ima osiguranje kao obavezu pri sklapanju ugovora American kartice..u slucaju trajne invalinosti i smrti odredjen iznos po polici..

Dali ja mogu tražiti sada nakon 3 mj. Tj.dobiti po polici sto ga sljeduje ili ga je sljedovalo.Imam sve dokumente i rjesenja da je bio invalid  te sada i smrt,a.nije trazeno jer nismo ni znali sve te godine...?

Dali ima pravo potrazivati nj.nasljednik ..a proslo je 6 god od invalidnosti a 3 mj od smrti?

Hvala ..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 54 minuta, virtalni je napisao:

Piše sve tu..stvar je u tome sto je on bio godinama invalid nesretnog slučaja sad je preminuo..dali ima sad pravo na koristenje police od nesretnog slucaja koje nije koristeno jer nismo ni znali da ima pravo na to...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kao što vam je Virtalni več rekao,za početak se obratiti osiguravajućoj kući.

Ukoliko vam osiguranje pozitivno odgovori,sasvim.izvjesno da će istima za isplatu prema vama biti nužno predočiti pravomočno rješenje o nasljeđivanju u kojem će između ostalog morati biti navedena i polica osiguranja kao imovina umrlog.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija