Jump to content

Moram nešto lijepo napisati


čudo

Preporučene objave

Poštovanje svima.

Evo u ovo pred božićno vrijeme, osjećam potrebu, da kao član ovog foruma napišem nekoliko riječi.

Postao sam članom prije četiri i pol godine. O pravu koje me interesiralo nisam znao ništa, ali baš ništa. Počelo je moje "putovanje"  forumom. Proveo sam (i još provodim) nevjerovatan broj sati istražujući forum, ali i učeći se polako o onom što mi je trebalo. Nisam mogao shvatiti, a i sada teško shvaćam, da postoje tako nesebični ljudi, koji su spremni pomoći savjetom a da te i ne poznaju. Odvojiti svoje slobodno vrijeme, znanje i davati ga nekom kome je potrebno, to je za mene velik dar. 

Zato hvala svima onima koji su mi kroz ovo vrijeme pomogli, oni će se prepoznati u mojoj zahvali.

Od totalnog neznalice, u ove četiri i pol godine, uspio sam odraditi vrlo kompliciranu pripremu za ostavinsku raspravu, podnijeti niz poreznih prijava, napisao 10-ak tabularnih izjava, odradio mnoge prijave za uknjižbu nekoliko darovnih ugovora, ugovor o doživotnom uzdržavanju koji je prošao uknjižbu u z.k., izborio se stečenim znanjem za uvjeravanjem PU za neplaćanje poreza kojeg bi mi oni zbog njihovog neznanja bili naplatili, napisao žalbu Ministarstvu na porezno rješenje, podnio 4 prijedloga za PiP koji su svi prihvaćeni i svi riješeni u moju korist, i naučio mnogo toga.

Nije biulo lako, već me u JB, z.k. katastru poznaju po imenu i prezimenu...

 

Hvala vam dobri ljudi na svemu, i nadam se da će mo se još duuuugo pisati  :palac:

 

 

                                                                                  

uređeno: od čudo
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani Čudo,

prije svega da Vam u ime Legalis portala zahvalim na doista lijepim riječima.

Osobno mi je drago da ste dobrim dijelom uspjeli riješiti svoje pravne probleme,i da smo Vam u svemu tome bili od pomoči.

Naravno,kao što i sami kažete,nastavljamo dalje,ista meta isto odstojanje.:palac:

Pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani Čudo,

hvala Vam na lijepim riječima i željama, uzvraćam "istom mjerom" i posebno pohvaljujem Vaše povratne informacije, koje nažalost rijetki korisnici daju, a smatram da bi bilo od koristi, kako za korisnike u sličnim problemima, tako i za one koji su dali savjet da znadu jesu li bili od pomoći.

Svako dobro i Vama te Vašim najmilijima uz zdravlje iznad svega, a ostalo se posloži...

Lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
  • 3 tjedna kasnije...

Dragi Cudo, da sam prije uhvatila vremena ponovno posjetiti forum ne bih nista bolje napisala od vas. Hvala vama, hvala Legalisu i ovim dragim i nesebicnim ljudima koji stoje iza njega i pomazu onima kojima je pomoc potrebna, kao i ostalima sudionicima.

p.s. vidim da ste dobili i zenskog clana. Draga Ruby, pripazi mi malo na ove slatkorjecive :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija