Jump to content

Odjava prijemnika


Bigguy

Preporučene objave

Pozdrav.

Supruga i ja imamo jednu zavrzlamu po pitanju odjave prijemnika. Selimo se na drugu adresu u Zagrebu i naravno htio bi odjaviti prijemnik da skinem blentavi porez sa nas.

Ono što djeluje kao problem je HRT-ov formular gdje prilikom odjave ona potpisuje da će i dalje pustiti kontrolora u stan (vidite attach). E sada zanimalo bi me kako se promjena prebivališta gleda po tom pitanju jer će novi stan glasiti na mene, a osim toga možemo li mi poslati zahtjev za odjavom u nekom generičkom obliku bez da se obvezujemo na ikakve gluposti prema HRT-u?

Da li u teoriji ona može potpisati da pušta inkasatora u stan koji ne glasi na nju?

Koji je najbolji korak za napraviti?

Nekako mi se čini da je najbolje poslati samo obični zahtjev za raskidom sa povratnicom i doviđenja...ako nastave slati račune samo ignoriramo i amen, a imamo dokaz u obliku povratnice da smo htjeli raskinuti obavezu.

Hvala unaprijed na pomoći

ODJAVA_FIZIC__KE_NOVA.pdf

uređeno: od Bigguy
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat, Bigguy je napisao:

Pozdrav.

Supruga i ja imamo jednu zavrzlamu po pitanju odjave prijemnika. Selimo se na drugu adresu u Zagrebu i naravno htio bi odjaviti prijemnik da skinem blentavi porez sa nas.

Ono što djeluje kao problem je HRT-ov formular gdje prilikom odjave ona potpisuje da će i dalje pustiti kontrolora u stan (vidite attach). E sada zanimalo bi me kako se promjena prebivališta gleda po tom pitanju jer će novi stan glasiti na mene, a osim toga možemo li mi poslati zahtjev za odjavom u nekom generičkom obliku bez da se obvezujemo na ikakve gluposti prema HRT-u?

Da li u teoriji ona može potpisati da pušta inkasatora u stan koji ne glasi na nju?

Koji je najbolji korak za napraviti?

Nekako mi se čini da je najbolje poslati samo obični zahtjev za raskidom sa povratnicom i doviđenja...ako nastave slati račune samo ignoriramo i amen, a imamo dokaz u obliku povratnice da smo htjeli raskinuti obavezu.

Hvala unaprijed na pomoći

ODJAVA_FIZIC__KE_NOVA.pdf

Visoki upravni sud je donio odluku po kojoj je nezakonita odrdba po kojoj  odjavu pristojve mora ovjeriti javni bilježnik i onu kojom se kontroloru dozvoljava ulazak u dom.

inkasatora možete pustiti u  kuću/stan i bez potpisivanja odobrenja a i nemorate ga pustiti ako nećete.

da bi ušao u stan radi kontrole mora imati vaše odobrene ili sudski nalog.

pristojbu odjavite zbog propasti uređaja na koji plaćate pristojbu (naveden na prijavi) uz potvrdu servisa ili potvrdu o predaji u EE otpad.

odjavu pošaljete poštom preporučeno sa povratnicom ( na koju upišete odjava pristojbe), što čuvate sa kopiom odjave. odjavu napišete sami. 

uređeno: od bovu
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija