Jump to content

Dva pitanja


anonimno

Preporučene objave

A drugo pitanje?Naime, da me netko pita na cesti rekao bih mu da ugovor o radu svakako prestaje, međutim čitajući ZOR (kojeg mrzim,onako, organski i volim tko sam zbog te mržnje) i njegove odredbe o prestanku radnog odnosa, ne mogu podvesti taj slučaj pod niti jednu nabrojanu kategoriju. Pa ajde netko pametan nek mi proba to odgovoriti...

 

P.S. To naravno nije krucijalno pitanje, niti vjerujem da bi netko neznanje u tom pogledu uzeo za zlo, ali me ipak svrbi da to znam...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Svako rješenje inspektora rada bilo da su to zabrane rada (malodobnika - noćni, prekovremeni ...,noćni rad žena u industriji, prekovremeni rad majki s djetetom do 3 godine starosti i dr. ali i stranci po ZS-u) ili davanje suglasnosti (npr. preraspodjela) ima oznaku UP/ I, i naravno upravni je akt. Rok za žalbu je 8 dana.

 

Vezano za prvo pitanje, ukoliko nitko ne nastavi s poslovanjem obrta, gašenjem obrta će prestati i radni odnos

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija