Jump to content

Ovrha na roditelja!


Wolfpu

Preporučene objave

Postovani, molim nekog tko ce naci par minuta za pravni savjet, Naime radi se o sljedećem :Prije 3 i pol godine imao sam prometnu nezgodu sa mopedom njemackih tablica, koji je glasio na pokojnog supruga majke. Iz HR osiguranja. Društva prijete da ce ovrsiti majku jer je ona jedini nasljednik i nije prilozila dokaz o otudjenju motornog vozila. Imaju li pravo na to? Naime ima li neka mogućnost da neterete majku ovrha ma? Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 28 minuta, Wolfpu je napisao:

Postovani, molim nekog tko ce naci par minuta za pravni savjet, Naime radi se o sljedećem :Prije 3 i pol godine imao sam prometnu nezgodu sa mopedom njemackih tablica, koji je glasio na pokojnog supruga majke. Iz HR osiguranja. Društva prijete da ce ovrsiti majku jer je ona jedini nasljednik i nije prilozila dokaz o otudjenju motornog vozila. Imaju li pravo na to? Naime ima li neka mogućnost da neterete majku ovrha ma? Hvala

Nisam pravnik, ali odgovaram do stručnijeg odgovora. Da mogu i ovršit će ju. Ako je prihvatila nasljedstvo svog pokojnog muža. Imala sam sličnu osobnu situaciju. Ništa kada ju ovrše, vraćat ćete mami novce.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija