Jump to content

kako provjeriti jesam li prijavljena

parcov
 Dijeli

Preporučene objave

pocela sam raditi kod privatnice u kozmetickom salonu.Zanima me da li mogu negdje provjeriti na koliko sam prijavljena i da li mi je uplacen mirovinski.Zdravstvenu iskaznicu sam joj dala i kod nje je vec 20 dana a nisam dobila ni zamjenski papir ni bilo sto drugo.Na ugovoru mi pise placa od 2315kn a uplatila mi je 1900.Radila sam od 1.9 a prijavljena sam od 18 i cini mi se da je za tih 18 dana pojeo vuk magare :-? sto se tice placanja.Treba mi savjet gdje da sve provjerim i kako da se postavim.Sefa mi je muljator i uhvatila sam je vec vise puta u lazi pa otvoreni razgovor ne dolazi u obzir.Pomagajte!!!!Hvala :-(

Dijeli na drugim stranicama

Poslodavac je dužan radniku najkasnije 15 dana od dana početka radnog odnosa dostaviti ovjerenu tiskanicu prijave na osnovno zdravstveno osiguranje, kojim se radnik služi umjesto zdravstvene iskaznice prilikom eventualnog korištenja zdravstvene zaštite, sve je ostalo prekršaj. Kod HZZO i kod HZMO u svakom trenutku predočivši osobne identifikacijske isprave možete provjeriti svoj status.

Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

Dijeli

• Napravi novi...

Važna informacija