Jump to content

maltretiranje policije


anonimno

Preporučene objave

Trebala bih jedan savjet. Policija smatra da sam bila sudionik jednog kaznenog djela za koje nema nokakvih opipljivih dokaza. Sada žele da svjedočim protiv prvooptuižene, bila sam već na razgovoru, no sada su počeli pozivati i članove moje uže obitelji. Kako se treba postaviti? Ako svjedočim protiv optužene, da li je moguće da se mene ne tereti?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ako si osumnjicen nemoras odgovarati na pitanja, ali se moras javiti na njihov poziv. to vrijedi za prvi put. ako te ponovno zovu za istu stvar pozovi se na odredbe zkp te se ne moras javljati.

u slucaju svjedocenja ne moras svjedociti ako bi sebe ili blisku osobu izveo kakvoj sramoti, kaznenom djelu i sl.

duznost je policije da ispituje i vrsi izvide ukoliko smatra da je pocinjeno kazneno djelo i postoje osnovi sumnje da ste vi ili netko drugi pocinitelj kaznenog djela

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

policija vas ne goni vec drzavno odvjetnistvo. policija samo prikuplja sve tragove i slicno sto je potrebno drzavnom odvjetniku da podigne optuzni akt.

masu puta su policajci obecali da nece podici pa kada je svjedok sve rekao onda su naknadno po tome prikupili sve sto treba i svjedoka isto nakalemili.

ako imaju opipljive dokaze da vas optuze onda se nagadjajte, ali ako ne sutnja je zlato

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija