Jump to content

Novo vještačenje


CheKirac

Preporučene objave

Ponovno sam bio u bolnici 21 dan na Rebru. Dijagnoza F62,0, F29.Pitanje za one koji znadu donekle približan odgovor.

Da li ići ponovo na invalidsku  za povećanje invalidnosti sad imam 30% i drugo da li ići na promjenu uzroka zbog pogoršanja , prije dijagnoza f 43.1 sada F62

odnos rat /mir 70/30.Molim što precizniji odgovor i dali je možda netko već bio u sličnoj situaciji?

Hvala najljepša i pozdrav svim braniteljima ma gdje bili!!

 

Možda prof. da proba odgovoriti ?

 

uređeno: od CheKirac
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , CheKirac je napisao:

Da li ići ponovo na invalidsku  za povećanje invalidnosti sad imam 30%........... prije dijagnoza f 43.1 sada F62

i za f62 možeš isto dobiti 30 %...ta dg ne garantira veći postotak.....a i kad bi dobio max 40%....postoji šansa da bi dobio opet privremeno,pa opet par godina natezanja....

 

prije 2 sati , CheKirac je napisao:

odnos rat /mir 70/30

ako imaš opču ,uopče se ne nadaj većoj mirovini....pa čak i da nemaš,običaj im je da kad nekome daju opću iz profesionalne onda smanje omjer....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 11 sati , Mister-X je napisao:

i za f62 možeš isto dobiti 30 %...ta dg ne garantira veći postotak.....a i kad bi dobio max 40%....postoji šansa da bi dobio opet privremeno,pa opet par godina natezanja....

 

ako imaš opču ,uopče se ne nadaj većoj mirovini....pa čak i da nemaš,običaj im je da kad nekome daju opću iz profesionalne onda smanje omjer....

Ništa ne gubiš ako ideš i na povečanje postotka invalidnosti i povečanje omjera (ako ništa ne ostvariš bit će ti " srce na mjestu" jer si pokušao).ako nemaš opću možeš probati i to.možda nešto i upali.meni je uz promjenu u  opću povečan i omjer sa 30/70 na 60/40 (ali bilo je to 2007.)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , buda2 je napisao:

ali bilo je to 2007

e da,....tada išlo....iako se slažem da vrijedi pokušati...ako si spreman na živciranje i dobiti još pokoju dijagnozu zbog nerviranja...

 

prije 2 sati , buda2 je napisao:

Ništa ne gubiš ako ideš i na povečanje postotka invalidnosti

na primjer da recimo dobije povećaanje na 40 %...pa dobije privremeno...briše se sa lista za stambeno itd....

uređeno: od Mister-X
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 27 minuta, Mister-X je napisao:

e da,....tada išlo....iako se slažem da vrijedi pokušati...ako si spreman na živciranje i dobiti još pokoju dijagnozu zbog nerviranja...

 

na primjer da recimo dobije povećaanje na 40 %...pa dobije privremeno...briše se sa lista za stambeno itd....

Zašto bi ga se brisalo.može ga se samo usporiti/zamrznuti i čekati trajno 40% i prebaciti u gornju skupinu i da tamo čeka "dan" kada će ( ako će dobiti kredit ili stan).nevidim logiku da ga se briše sa liste.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 40 minuta, buda2 je napisao:

Zašto bi ga se brisalo.može ga se samo usporiti/zamrznuti i čekati trajno 40% i prebaciti u gornju skupinu i da tamo čeka "dan" kada će ( ako će dobiti kredit ili stan).nevidim logiku da ga se briše sa liste.

Liste se svake godine nanovo prave....tko ima pravo ima ,tko nema nema....dali čekao kod njih u ladici ili kod kuće nije bitno....na listu će doći ponovo kad ostvari to pravo...ima tu još detalja oko toga,ali autora teme to nije zanimalo,pa neću o tom....

a u krajnjem slučaju kako su brzi sa stambenim možda nikad neće ni doći na red...

uređeno: od Mister-X
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Probaj mada omjer koji imaš je vrhunski dobio si povećanje osobne invalidnine pravo na 10% za dionice što je netko spomenuo ne"čačkaj mečku" sad koliko vrijedi gubiti živce čekati rješenje uvijek nešto iskrsne novo zagube se papiri ja bih bio osobno oduševljen tim omjerom jer imam 50/50 sa 40% hrvi trajno 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 3 sati , CheKirac je napisao:

imam opću i riješeno stambeno pitanje , samo me interesira da li ići na povećanje invalidosti i omjera rat/mir.ŠDa li krećem ponovo izpočetka ili ne.

 

Kreni oboje.nemaš što izgubiti.ja sam to napravio 2011.i nisam prošao ni na jednoj komisiji. ali to ne znači da ti nećeš imati više sreće.na kontrole ionako moraš ići.nevidim razlog ,kako to neki navode,da dok budeš obilazio komisije gubiti ćeš živce.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 3 sati , CheKirac je napisao:

Da li krećem ponovo izpočetka ili ne.

za početak se spremi na mogučnost da ti doktor opče prakse odbije napraviti obradu....što je čest slučaj u zadnje vrijeme kod onih koji su već u mirovinama pogotovo opčim.....u tom slučaju jedino možeš sam pokrenuti postupak s tim da češ platiti obradu......i kako netko kaže ,nemaš šta izgubiti....a vjerujem ni dobiti :)

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija