Jump to content

Reklama preko pola posta


omicito

Preporučene objave

Zdravo dragi ljudi,

Na legalisu sam domaći, iako nisam pravnik, jako mi je zanimljivo pratiti ovaj forum i jako ga volim!

No, zadnjih dana imam problem s reklamama na mobilnom prikazu.

Naime, reklame znaju pokriti dio posta, nekad pola, nekad cijeli. Reklame mi ne smetaju, ali mi smeta kad ih ne mogu maknuti i pročitati post.

Šaljem i screenshotove

Screenshot_20180602-105938.png

Screenshot_20180602-105953.png

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Isti problem su iskusili (pa i ja) vjerovatno svi koji ulaze na Legalis preko mobilnog aparata i Crome-a unazad nekoliko dana. Nakon klika na x-ić na reklami i opciju (mislim da je tako bilo) "ne želim više primati ovu obavijest" takav problem više nemam. Pojavljuju se gore, dolje ili u međuprostoru, ali u samoj objavi više ne.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 mjeseci kasnije...
, G-man je napisao:

I sam koristim Firefox i zblokirano je sve živo.

Poštovani i ja imam Firefox, ali mi se zadnje vrijeme, i to baš na stranicama foruma legalisa, pojavljuju razno-razne reklame koje prekrivaju dio komentara, pitanja i odgovora, a ponekad i cijele postove, ali, kažem, samo zadnjih 10-tak dana, da li se to događa i drugima ili je to nešto od strane mog preglednika i mene?

Inače, na drugim stranicama mi se to ne događa..

uređeno: od Željac047
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 9 sati , Željac047 je napisao:

Poštovani i ja imam Firefox, ali mi se zadnje vrijeme, i to baš na stranicama foruma legalisa, pojavljuju razno-razne reklame koje prekrivaju dio komentara, pitanja i odgovora, a ponekad i cijele postove, ali, kažem, samo zadnjih 10-tak dana, da li se to događa i drugima ili je to nešto od strane mog preglednika i mene?

Inače, na drugim stranicama mi se to ne događa..

Instalirajte ovaj addon za firefox, (isti postoji i za chrome...) - i nigdje više nema reklama...

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/adblock-plus/

i nema više reklama... - također nakon instalacije istoga u postavkama addona isključite i "Allow Acceptable Ads"

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 godina kasnije...

Hvala vam na javljanju. Trudimo se da reklame na Legalisu ne budu prenapadne. No, ponekad algoritam u sustavima za serviranje reklama pobjegne van konteksta, pa nalijepi reklamu na mjesta na kojima nikako ne bi trebale biti. Molimo, javljajte nam ako prije nas primjetite da se to događa, kako bi to mogli otkloniti. 

Reklame su "nužno zlo" iz kojih se financiraju oni osnovni troškovi koje Legalis ima. Stoga, slobodno s vremena na vrijeme kliknite na koju. Time nama pomažete. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 5 sati , Zex je napisao:

Hvala vam na javljanju. Trudimo se da reklame na Legalisu ne budu prenapadne. No, ponekad algoritam u sustavima za serviranje reklama pobjegne van konteksta, pa nalijepi reklamu na mjesta na kojima nikako ne bi trebale biti. Molimo, javljajte nam ako prije nas primjetite da se to događa, kako bi to mogli otkloniti. 

Reklame su "nužno zlo" iz kojih se financiraju oni osnovni troškovi koje Legalis ima. Stoga, slobodno s vremena na vrijeme kliknite na koju. Time nama pomažete. 

Jasno, zato sam i javio.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija