Jump to content

Visoki US rjesio zalbu. Vracen spis na US.


Draganec

Preporučene objave

  • 1 mjesec kasnije...

Eto. Visoki US odbio zalbu tuzitelja ( mene) i ostaje na snazi prvostupanjska presuda. Zato jer sam otisao 2000. u mirovinu, a Pravilnik o prevodjenju cinova donesen 2005. kada sam i dobio vise zvanje, ali zapravo isto na kojem sam i radio do umirovljenja. 

Ne pise nista da imam pravo na prigovor, zalbu ili sl. 

Vasa misljenja. Imam li pravo na kakovu zalbu, prigovor ili sl. Kada usporedim prvostupanjsku presudu i presudu Visokog us na zalbu, skoro " doslovce" prepisano.

Sta sada?....,"fuckati"

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, Draganec je napisao:

Koji su rokovi za odgovor i obavijestit mene kao tuzitelja?

Nema rokova za dostavljanje drugostupanjske odluke. Trebalo bi to napraviti u što kraćem vremenu od zaprimanja, ali sve ovisi o opterećenosti rada suda.

, Draganec je napisao:

Ne pise nista da imam pravo na prigovor, zalbu ili sl. 

Iskoristi ste redovan pravni lijek tj. žalbu, ali je po njoj prvostupanjska odluka potvrđena. U upravnom postupku izvanredni pravni lijekovi su iznimka, pa evo link za jedan kvalitetan članka 

http://www.iusinfo.hr/DailyContent/Topical.aspx?id=14248

, Draganec je napisao:

Kada usporedim prvostupanjsku presudu i presudu Visokog us na zalbu, skoro " doslovce" prepisano

To je zato što su potvrdili prvostupanjsku presudu tj. slažu se s njom, pa nije čudno da su je prepisali jer zapravo tvrde isto.

uređeno: od Borbena7
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Tvrde isto i gotovo prepisano. Zasto po tom za jedne vrijedi primjena Pravilnika i priznavanje prevodjenja HRVI-a u vise zvanje, a za neke ne vrijedi. Sva poslana moja dokumentacija je bolja od mog kolege gdije smo iste god. otisli u mirovinu ali sa ralicitim postotkom invalidnosti. Ima manju invalidnost, a vecu mirovinu i mladji je od mene ravno 9 god. ali cin Samostalnog insp. Bio pol. Narednik. Eto.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija