Jump to content

Prigovor na rjesenje o ovrsi i sto sad?


bubbaloo

Preporučene objave

molim pomoc stvar je ovakva.

gradjevinska firma nije odradila posao kako treba. i nisam isplatila u cjelosti dogovorenu cijenu.

moj odvjetnik salje dopis gradjevinskoj firmi da u tom i tom roku sve nedostatke uklone.

medjutim nista se nije desilo i ja dobijam u veljaci ove godine prijedlog ovrhe od javnog biljeznika.

ja kod odvjetnika i un napisa prigovor, ja s time odmah kod javnog biljeznika i dam jedan primjerak a na drugi prijerak koji ostaje meni mi stavi stambilj kao primljeno i datum i kao ona sad to salje na sud,

medjutim evo vec je srpanj a od suda jos nista.

jel postoje neki rokovi, sta nisam trebala dobit od suda nesto da se obustavlja ovrha ili nesto slicno.... ili kad ce bit prvo rociste i dali ce uopce biti....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sud po zaprimljenom predmetu od javnog bilježnika, rješenjem donosi odluku o Vašem prigovoru. Kako rješenje još niste dobili, očito da odluka još nije donesena, tako da možete sudu poslati požurnicu za postupanje jer nema rokova koji ga obvezuju da donese odluku.

uređeno: od Borbena7
Dopuna
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija