Jump to content

HRT pristojba


trozubac

Preporučene objave

Ima li kontrolor pravo ulaziti u apartmane i tražiti naplatu HRT pristojbe za iznajmljivanje apartmana turistima i retroaktivno naplatiti za prošlu godinu???? Signal im je katastrofa loš, plaćam HRT pristojbu u kućanstvu gdje živim, dok u vikendici ne živim, iznajmljujem turistima. Imam rješenje o iznajmljivanju, da li sam im ga dužan pokazati ili mogu i oni sami ishoditi službenim putem* pa naplatiti HRT pristojbu??  :tikvan::tikvan::tikvan::-?:-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prvo:

Prije 49 minuta, trozubac je napisao:

Signal im je katastrofa loš

RTV pristojba je naknada za posjedovanje TV prijemnika, a ne za gledanje HRT1, 2, 3, 4, 5, itd. tako da signal nema veze s placanjem.

Drugo: https://www.xn--iznajmljivai-yrb.hr/rtv-pretplata-za-iznajmljivace/

Po ovome mi se cini da ne biste trebali placati, jer se za TV u vikendici ne placa pristojba ako vec placate u svom kucanstvu.

Ali kraj teksta otkriva da HRT drugacije gleda na to...

uređeno: od miroslav6
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat , trozubac je napisao:

Ima li kontrolor pravo ulaziti u apartmane

Vi i ostali, naučite više da vam nema nitko, ali ama baš nitko (ni policajac, ni sudac, ni gradonačelnik, papa/luka modrić, a i u zadnje vrijeme predsjednica...) 

pravo ulaziti u vaš stan/kuću/apartman ako pri tome nema valjani sudski nalog !!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 3 sati , penava je napisao:

Pokretacu teme: jeste vi sigurni da je televizor vas? Moguce je da su gosti donijeli televizor sa sobom, je li tako? Ako me razumijete....

Razumijem, no to je jedna pošast kojoj nema kraja, doduše, oni niti ne utvrde vizualno da posjedujem Tv, (bar je tako bilo kod susjeda) samo su poslali uplatnice i to retroaktivno za prošlu godinu s zaduženjem uplata za postojeću... ko tu koga ne znam.. lude li države

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Spitfire je promijenio naziv u HRT pristojba

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija