Jump to content

Uvecanje mirovine po borbenom sektoru?


Draganec

Preporučene objave

Postovani kolege.

Ako je bilo slicnih pitanja po gornjem naslovu, oprostite, omaklo mi. Molio bi odgovor tko zna.

Pitanje:

Da li od 01.01.2019. dobivam uvecanje mirovine po provedenom priznatom borbenom sektoru? U mirovini sam od 2000. g. Trajni RVI od 2009. Treba li podnijeti kakav Zahtjev ili sl. Imam 2015 dana bs.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
prije 2 sati , Mara123456789 je napisao:

Poštovani.Draganec ja sam čula da vrijedi povećanje za sve koji imaju najnižu braniteljsku mirovinu od 01.01.2019.god.i da će opća koja je sad 2.500.kn.biti 3.500.kn!!!

Nemožete paušalno računati povećanje mirovine.povećanje ide po danima provedenim u DR.što više dana veće povećanje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 3 sati , Mara123456789 je napisao:

Poštovani.Draganec ja sam čula da vrijedi povećanje za sve koji imaju najnižu braniteljsku mirovinu od 01.01.2019.god.i da će opća koja je sad 2.500.kn.biti 3.500.kn!!!

Da nebi bilo rekla kazala (uz krive datume i krive iznose), na stranicama HZMO-a sve lijepo tocno pise:

http://www.mirovinsko.hr/default.aspx?id=14701

Postovani Draganec , nema nainizu braniteljsku mirovinu pa mu se tako mirovina nece ni povecati, kako si navela.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija