Jump to content

Dobio kaznu za parkiranje na neobilježenom parkiralištu u šumarku.


Ipazin

Preporučene objave

Usluga d.o.o Poreč naplaćuje parkiranje u jednom šumarku, i taj parking nema plavim crtama označena parkirna mijesta za koje i sami navode na svojim stranicama da se naplata vrši na takvim parkirnim mijestima. Isto tako to je i zakon u Rh.

E sad, da li grad Poreč, tj. koncesionar “usluga d.o.o” može i smije naplaćivati ako te plave crte ne postoje?

Ja kaznu nisam platio, poslao sam im žalbu mailom, a oni mi odgovorili da je to tako u zakonu koji su ONI napisali 2009. godine.

Može li netko raditi zakone koji se kose sa zakonima u Rh, i da li bi to njima prošlo na sudu.

Koliko bi me koštali eventualni sudski troškovi u slučaju izgubljenog spora za tu dotičnu kaznu od 100kn?

Hvala

uređeno: od Ipazin
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako je prostor označen kao parkiralište, smiju naplaćivati parkiranje (bez obzira jesu li pojedinačna mjesta iscrtana) i to ovisi o lokalnoj samoupravi.

A što se tiče troškova, nitko ti ne može reći koliki će na kraju biti i tko će ih morati platiti. Ako izgubiš, plaćaš troškove i oni će sigurno biti znatno veći od ovih 100 kuna.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija