Jump to content

Naknada fine


tina1984

Preporučene objave

S obzirom da me ko majmuna setaju sa fine u banku i iz banke u finu probat cu tu naci neko rijesenje i pomoc...

Problem je sljedeci... Ja sam dug radi kojeg je bila blokada racuna rijesila direktno sa ovrsenikom i oni su poslali fini papir da se makne zaduznica... Fina potrazuje naknadu od pretpostavljam 65 kn jer mi nitko nije rekao tocan iznos i kao kad se rijesi sve iz redosljeda naplate tj ta naknada racun ce bit odblokiran. Ja imam raspoloziva sredstva na tom blokiranom racunu ali su u okviru dozvoljenog prekoracenja i fina ih nije dirala ni kad je nastala ovrha pa pretpostavljam da iz toga nece ni naknadu naplatit. Banka me salje u finu potpisat neku suglasnost da se koriste ti novci fina odgovara da neka rijesim sa bankom. Na fini naravno da nemogu platit tu naknadu direktno njima. I sta sad radit? Sta ja moram podmirit cijelo dopusteno prekoracenje koje je nekoliko tisuca kuna da bi si fina naplatila 60 kn naknade jer ne zele nikako drugacije naplatit nego preko blokiranog racuna? U malom sam mjestu i nitko ni na banci ni na fini mi nije rekao jednu provjerenu info koja bi rijesila problem, sta moram ic u veci grad do glavne fine ili sta , nije mi uopce jasno ? vec se dva tjedna natezemo i seljakaju me malo u banku malo u finu

Zna netko sta da napravim ako je imao slucan slucaj?

Hvala

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija