Jump to content

Napad susjede


111andja

Preporučene objave

Poštovani,

u svom dvorištu u prisustvu susjede  napadnuta sam od strane druge susjede i njene sestre... prvo verbalno,a potom i fizički. Tom prilikom susjeda A nas je razdvajala i smirivala situaciju, te moje maloljetno dijete (nepune 4 godine) odvela da ne gleda svađu...napominjem da sam u nekoliko navrata susjedu i njenu sestru molila da odu iz mog dvorišta na što su se obje oglušile i nastavile me vrijeđati... pozvali smo policiju koja je došla i sastavila zapisnik u kojem je susjeda A dala svoju izjavu. Tada su je policajci upitali da li je spremna svjedočiti što je ista potvrdila...

Danas sam dobila prekršajni nalog u kojem stoji da je susjeda koja me je napala prvookrivljena, a ja drugookrivljena... Obrazloženje navedeno u prekršajnom nalogu nimalo ne odgovara realnoj situaciji niti zapisniku koji je policija sastavila.... čak se ne spominje susjeda koja nas je razdvajala i koja je moj svjedok

Zanima me da li ima uopće ikakvog efekta pisati prigovor, ne da bi se izbjegla novčana kazna (koja nije nešto pretjerano) već da bi se dokazala moja nevinost....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija