Jump to content

Priznavanje HRVI


gmail

Preporučene objave

prije 4 sati , gmail je napisao:

Dobar dan danas sam dobio za stručnu promjenu uzroka radi ostvariranja prava a radi se o hepatitisu kroničnom c-ciroza jetre,koliko se dugo čeka na poziv za stručnu provjeru ne znam da li je ko to prosao -hvala.inavalid sam 30 posto na ptsp i da li se moze spojiti.

Koliko godina je prošlo od demobilizacije do nalazka hepatitisa ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

2004 na moje inzistiranje kronični hepatitis c koji je navodno mirovao godinama ali u pitanju je ciroza koja se javlja nakon minimalno 20 i vise godina od hepatitisa c a da budem detaljan 2010 na upravnom sudu mi nisu priznali pogorsanje ptsp a hepatitis c jer nije bio u progresiji bar na papiru jer nisam htjeo da mi rade biopsiju jetre a 2015 su me zvali sa zaraznog jer su dobili aparat fibrosken jer su m bili sumnjivi moji nalazi od prije i pri prvom pregledu ustanovili cirozu od kroničnog hepatitisa c i sam dok.je rekao da do ciroze treba najmanje 20 i vise godina a ako se budu drzali medicinske struke moraju povezati za dom,ratom¸¸hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Meni je hepatitis B chr.pronađen 2000,a demobiliziran sam 12/1995. 2005.mi na komisiji nisu priznali da potjeće iz DR jer se sa sigurnošću nemože utvrditi kad sam zaražen virusom.predug period je u igri tako da je to moglo biti u DR a i puno prije.u mirovini sam od 2002.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 15 sati , gmail je napisao:

Kod mene se moze jer sam dobio cirozu od preboljelog kroničnog hepatitisa c a već sam naveo da treba vise od 20 god. do ciroze tako pisu u svim novinama i portalima i svaki specijalist infektolog to zna,znaći najmanje 20 god.od kroničnog hepatitisa c do ciroze

Ciroza je "nastavak" hepatitisa.ciroza je mogla nastati i prije DR ( više od 20 godina kako navodiš) ,a pošto si imao prvo hepatitis,nastao davno prije ,matematički gledamo ne zna se kada je nastao hepatitis ( vjerovatno još u Jugi ) a time i ciroza.možeš probati da ti priznaju za rvi.

uređeno: od buda2
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala buda na odgovoru i da u pravu si sve je moguće mozda sam imao hepatitis i za vrijeme juge ,civilni karton je čist a tegobe sam počeo osječati već na obuci 94 god.manjak energije kad odlazim na skrb,bolovanje a 2004 na moje trazenje trazio sam detaljne preglede otkrivaju kronični hepatitis c i 2015 odmah pri prvom pregledu fibroskenom ciroza kompenzirana¸¸¸hvala buda 2.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 10 sati , gmail je napisao:

Hvala buda na odgovoru i da u pravu si sve je moguće mozda sam imao hepatitis i za vrijeme juge ,civilni karton je čist a tegobe sam počeo osječati već na obuci 94 god.manjak energije kad odlazim na skrb,bolovanje a 2004 na moje trazenje trazio sam detaljne preglede otkrivaju kronični hepatitis c i 2015 odmah pri prvom pregledu fibroskenom ciroza kompenzirana¸¸¸hvala buda 2.

Možeš probati ostvariti invalidnost i za cirozu.nemaš što izgubiti.malo žalbe , malo tužbe pa možda i uspije.mislim da je to 60% invalidnosti.ako si u mirovini probaj.vremena za čekanje imaš pa APP.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, gmail je napisao:

Da 60% ciroza kompenzirana u mirovini od 2005 najniza i čekam od drugostepene komisije radi povečanja vojnog dijela odgovor a za rvi kad me pozovu¸¸hvala.

Poštovani. Zna li netko jel formirana komisija za HRVI u mene je privremeno 20% do 31.11.ove godine i trebala sa već izaći pred komisiju a još ne zovu.ako netko ima saznanja neka javi! Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, Mara123456789 je napisao:

Poštovani. Zna li netko jel formirana komisija za HRVI u mene je privremeno 20% do 31.11.ove godine i trebala sa već izaći pred komisiju a još ne zovu.ako netko ima saznanja neka javi! Hvala!

Imaš još 74 dana do isteka.dosta je da poziv primiš 7 dana prije vještačenja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija