Jump to content

Pad s travom i amfetamima


debil00

Preporučene objave

Pozdrav,

nedavno sam pao s 10g marihuane(5x2) i 1g amfetamina(0,8 + 0,2)

maloljetnik sam i iako je sve to bilo u vise vrecica u policiji su odmah shvatili da nisam nikakav diler, travu sam tako dobio i nisam ju jos niti taknuo tako da su mi to uveli pod prekrsaj.

sljedeci tjedan me ceka sudenje pa me zanima kakva me kazna ceka i sta bi bilo najpametnije da kazem na sudu. Prvi put imam ikakve probleme sa policijom. punim 18 za par mjeseci.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

znaci kako sam ja i dalje srednjoskolac, ja nemogu dobiti novcanu kaznu? zar ni moji roditelji npr.?

nikakvu drogu od tog dana vidio nisam a niti mi nepada napamet, ali kako ja to mogu dokazat? mogu li zatraziti da me testiraju ukoliko traze ljecenje?

kakva me druga odgojna mjera moze cekati?

 

hvala vam puno imao sam puuuno gore scenarije u glavi!

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat , debil00 je napisao:

znaci kako sam ja i dalje srednjoskolac, ja nemogu dobiti novcanu kaznu? zar ni moji roditelji npr.?

Zašto vaši roditelji - pa jesu li oni počinili prekršaj? Nije to naknada štete, koju ste vi počinili.

prije 1 sat , debil00 je napisao:

kakva me druga odgojna mjera moze cekati?

Vidite odredbe čl. 67-70. Prekršajnog zakona.

prije 1 sat , debil00 je napisao:

imao sam puuuno gore scenarije u glavi!

Nije ovo SAD, tak da nema brige.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

za kraj par pitanja koja me muce u vezi buducnosti ovako...

koliko me ovaj prekrsaj sputava u ulazak u odredene drzave?

koliko mi to moze predstaviti problem pri upisu na fakultet u inozemstvu?

koje su uopce lose posljedice nakon sta prode sve ovo?

 

puuuno vam hvalaa jos jednom jaako ste mi olaksali stvar, da sam barem prije naletio na ovaj forum!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, sivko je napisao:

Možeš kuda hoćeš,samo će naši znat.A možeš se i upisivat ako ne traže potvrdu o prekršajnom kažnjavanju.Naši će te jedno vrijeme bolje kontrolirat.

Hvala puno na odgovoru!

 

, G-man je napisao:

Dakle, čisti prekršaj se stavlja na teret. Budući ste maloljetnik, sud izriče novčanu kaznu samo ukoliko imate vlastitih prihoda ili imovine, tako da je vjerojatniji scenarij, uz priznanje i kajanje - neka odgojna mjera, ukoliko ste ovisnik, onda ona koja se tiče liječenja.

koje su mogucnosti kod dokazivanja da nisam ovisnik? ili je to cista odluka sutkinje na temelju razgovora?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija