Jump to content

Cekanje obavijesti


Anonimno457

Preporučene objave

9.9. su me cobre zaustavile te sam napuhao, brzina je bila normalna. 

Danas je mjesec dana kako čekam obavjest o zabrani upravljanju b kategorijom. 

S obzirom da znam da zabranu ne mogu izbjeći, dali postoji mogućnost da ubrzam postupak za dobivanje obavijesti? 

Nažalost u 12 mjesecu 26stog točnije bi trebao na putovanje sa autom pa me zanima. 

Ima li kakve veze ako kazna nije plaćena ili je?:) 

 

Hvala unaprijed 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hm dobio sam mjeru sigurnosti 12 sati(ostao sam bez vozačke prijatelj je nastavio voziti) , prekršajni nalog i uplatnice. 

Kaznu sam dobio u Karlovcu no tamo ne živim, Živim u Zagrebu :). Drugi problem je što bih i ovaj vikend trebao na putovanje od petka popodne do nedjelje, pa bih u ponedeljak htio nekak doć do obavijesti. 

uređeno: od Anonimno457
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ok, ako se nisi žalio na prekršajni nalog, nakon pravomoćnosti (15 dana) su ga poslali u Zagreb (Heinzelova) da ti pošalju obavijest (prema mjestu prebivališta). S obzirom da su oni zatrpani, to se najčešće čeka, nekad i više mjeseci.

Do vikenda izbjegavaj poštu (ili da ti poštar ostavi obavijest, pa da ju podigneš u ponedjeljak, ako slučajno dođe), a ako ne dođe, u ponedjeljak odeš u Heinzelovu raspitati se je li stiglo. Ako je i ako je obavijest napisana, možeš ju odmah tamo i podići. Ako nije, možda će ti znati reći kada će biti.

Uglavnom, imaš solidne šanse to riješiti do puta u 12. mjesecu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija