Jump to content

Đurović, Miljević, Sučević, Mikšić


anonimno

Preporučene objave

 

 

Đurović - vrlo ugodna i korektna, pita najosonovnija pitanja iz ustava i kod organizacije zakon o sudovima pita više nego ostalo, pogledaj imaš njena pitanja objavljena, ruši ako doista ništa ne znaš i to doista ako ne znaš sve u svemu kad bi svi bili takvi ne bi bilo nikakvih problema za položiti

Miljević- isto vrlo korektan i ugodan ako znaš pohvali te npr. meni je rekao "kolegice odlično vam ide, samo polako bez treme" ugodan i dobronamjeran, samo pita na jedan vrlo specifičan način pa ako ga ne pratiš možeš imati problema i zbuniti se, pita te sve kroz presudu, čita je pita te doslovce sve iz nje, zašto ste tako presudili,npr. ako si presudio-la uvjetno, zašto u uvjetna, što je, kolika je zapriječena kazna zatvora za uvjetnu, ako je u pitanju optužni prijedlog sve o tome, uglavnom ok je i ugodan ispitivač, eto toliko od mene, za ostale ne znam iz prve ruke jer mi nisu mi bili u komisiji

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija